Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
סל המאמרים (דיסקוס)
![](/article/discus/color%20of%20discus-dan-h/1.jpg)
צבעיו של הדיסקוס - מאמר מאת דן הרשקוביץ (Dan h )
לא יד המקרה היא , כי דג דיסקוס נקרא מלך האקווריום : צורתו המעוגלת ,אופיו המאופק, סנפירי הגחון הנפרשים משני צדדיו , גודלו המרשים ואף דרכי רבייתו. את מרב תשומת הלב מושכת תכונה אחת: מופע צבעיו...
לא יד המקרה היא , כי דג דיסקוס נקרא מלך האקווריום : צורתו המעוגלת ,אופיו המאופק, סנפירי הגחון הנפרשים משני צדדיו , גודלו המרשים ואף דרכי רבייתו. את מרב תשומת הלב מושכת תכונה אחת: מופע צבעיו...
![äîùê](themes/Aquarium/images/more_button.png)
![](./themes/Aquarium/images/default.png)
קליטת דיסקוסים מיובאים-אלון ברזילי
מים מיושנים -ש-"רצו" לפחות 3 שבועות (יש בקטריות?) מומלץ 700 מירו סימנס, לא רכים, גם לא קשים מידי. תרופות: מטרוג'יל (פלג'יל) אוקסי טרה ציקלין (אבקה צהובה) , פורמלין....
מים מיושנים -ש-"רצו" לפחות 3 שבועות (יש בקטריות?) מומלץ 700 מירו סימנס, לא רכים, גם לא קשים מידי. תרופות: מטרוג'יל (פלג'יל) אוקסי טרה ציקלין (אבקה צהובה) , פורמלין....
![äîùê](themes/Aquarium/images/more_button.png)
![](/article/%D7%A8%D7%91%D7%99%D7%99%D7%AA%20%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7%D7%95%D7%A1%D7%99%D7%9D/2.jpg)