תקנון אתר אקווריום - אקווריום
Aquarium

Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95

תקנון אתר אקווריום 

אתר אקווריום-היכרות והרשמה:

ברוכים הבאים לאתר אקווריום, קהילת מגדלי דגי הנוי של ישראל.

אתר אקווריום מברך אתכם לקראת הצטרפותכם לקהילתנו הענפה ואנו מקווים כי תפיקו את המירב בעת שהותכם באתר. האתר מכיל מאגרי מידע רבים, אינדקסים שונים שבהם אינדקס אקווריום שמכיל מאות זנים של דגים, צמחים, וחסרי חוליות. כמו כן באתר נמצאת מערכת הפורומים לשירותכם, שם אתם מוזמנים להעלות שאלות, תמונות, וסרטונים בכפוף לתקנון האתר.

מטרות האתר:

אתר אקווריום שם למטרה לקדם את תחביב דגי הנוי בישראל, חינוך חובבים לגידול נכון, שינוי פני המסחר של התחום בישראל וגישור פערים בין סוחרים ללקוחות.

 1. לעודד קידום וטיפוח תוך הכוונה לקהילת מגדלי דגי הנוי בישראל.
 2. עידוד חיזוק הקשרים והמידע הנרכש בין חובב לחובב, ובין מגדלים מקצועיים לחובבים.
 3. עידוד פעילות חברתית כגון: מפגשונים, כנסים, הרצאות, ודיונים על גבי הפורום.
 4. קידום וייצוג של קהילת מגדלי דגי הנוי בישראל.
 5. קשר עם ארגוני הטבע ומוסדות החינוך, למען שימור על סביבת החי והטבע.

תקנון האתר:

בכדי לאשר הרשמתכם, עליכם לקרוא את התקנון בעיון רב. תקנון זה מחייב משפטית ובכדי להכנס למערכת הפורמים ולהשתתף בה, עליכם להסכים לתנאי התקנון.

חלק א'-הגדרות כלליות:

 1. אתר אקווריום (להלן האתר שנמצא בכתובת www.aquarium.org.il) הינו אתר חינמי הפתוח לקהל הרחב.
 2. באתר ניתן למצוא מאגרי מידע, אינדקסים פורומים ועוד, כל המערכות והתוכן באתר, הינם רכושו הבלעדי של האתר ואינם ברי העתקה או העברה ללא אישור מבעלי האתר. עבירה על סעיף זה תגרור הליך משפטי.
 3. ניהול האתר מתבצע על ידי אנשים מקצועיים הכפופים לתקנון האתר ותקנון אנשי הצוות הנמצא בידי מנהל האתר. צוות האתר כולל: מנהלים ראשיים, משגיחים, תכנתים, מעצבים וכל מי שהוסמך ע"י הנהלת האתר לשאת בתפקיד ניהולי.
 4. מערכת הפורומים הינה פלטפורמת קשר ישיר בין המשתמשים והינה מבוססת על שפת PHP.

מערכת הפורומים מבוססת על פלטפורמה של חברת-phpBB (להלן", www.phpbb.co.il "או"צוות phpBBהישראלי") אשר הינה מערכת בולטיין המשוחררת תחת הסכם "רשיון ציבורי כללי" (להלן "GPL") וניתנת להורדה דרך אתר www.phpbb.co.il. מערכת phpBB מקלה על השימוש באתרי אינטרנט המבוססים על דיונים בלבד. קבוצת phpBB אינה אחראית לכל מה שאנו מאפשרים ו/או לא מאפשרים בתור תוכן מורשה ו/או מנוהל. למידע נוסף לגבי phpBB, ראה: http://www.phpbb.co.il/.

 1. מערכת הפורומים משתמשת בקבצי עוגיות (cookies) במחשב ממנו התחבר שם משתמש (להלן "יוזר"). עוגיות אלו אינן משמשות לתיעוד התוכן המוזן על ידי הגולש אלא משמשות לשיפור חווית הגלישה והאצת מהירות הגלישה.
 2. ברישום שם משתמש תדרוש המערכת כתובת דואר אלקטרוני (להלן "דואר") נוכחי בכדי לאמת את פרטי המשתמש ולהפעיל את החשבון. דואר זה משמש גם לשיחזור ססמאות, הודעות האתר על אירועים למשתמש והתכתבות עם מנהלי האתר, במידה ויש בעייה טכנית עם שם המשתמש המשביתה פעילותו. דואר אלקטרוני זה יישמר במאגרי האתר ולא יועבר לצד ג' ללא אישורו של בעל הדואר.

חלק ב'-מערכת הפורמים וכללי התנהגות:

 1. חל איסור מוחלט לכתוב ולשלוח תכנים בעלי משמעות גסה, גזענית, אלימה, פוגענית, בלתי חוקית או כל חומר אחר אשר שנוי במחלוקת, על פי כל דין בכפוף לחוקי מדינת ישראל (להלן מדינת האתר).
 2. אתר אקווריום מחזיק בזכות להסיר, לערוך, להעביר או לסגור כל נושא בכל זמן נתון, בכפוף להחלטת הנהלת האתר.
 3. כל המידע אשר יוזן על ידי משתמש רשום, יאוחסן בבסיס הנתונים. מידע זה לא ייחשף לצד שלישי ללא הסכמת כותבו.
 4. אתר אקווריום וחברת phpBB לא ישאו באחריות לכל נסיון פריצה אשר יכול להוסיף לחשיפת המידע.
 5. באתר ניתן לשלוח הודעות פרטיות בין משתמש למשתמש (להלן "private message"). הודעות אלו עלולות להיות מיורטות ולהיקרא על ידי הנהלת האתר, צוותו ובעליו עקב צרכי בטחון. המידע לא יועבר לצד שלישי ללא הסכמת כותבו.
 6. האתר הינו אתר חברתי/לימודי המאפשר ביטוי של כל גולש וגולש ומאפשר הצגת מגוון דעות. כל מידע, המלצה ו/או פרסום הנכתבים באתר, הינם בגדר המלצה בלבד ועל המשתמש לדעת כי האתר, צוותו ובעליו לא יהיו אחראים לכל נזק, שייגרם הן במישרין והן בעקיפין מכל סוג .
 7. בניסוח כותרת להודעה אנא הימנעו מלרשום נוסח מעורפל ולא ענייני כגון: "כנסו שנייה" , "דחוווווף" וכו' כיתבו עניינית ולגוף העניין אחרת הודעתכם תיערך.
 8. חל איסור "להקפיץ" הודעה יותר מפעם אחת תוך 24 שעות.
 9. יש לשמור על מבנה הודעה אחיד ללא פונטים וגופנים יוצאי דופן שלא לצורך. זכרו שצורת הכתיבה שלכם מבטאת את רגשותיכם לעיתים ולכן הימנעו משימוש מיותר בגופנים.
 10. אין לסטות מנושא שנפתח בעץ לנושא שאיננו רלוונטי לעץ עצמו. במקרים בהם התעוררה שאלה מסיימת בעקבות עץ מסוים יש לפתוח עץ חדש עם קישור לעץ הרלוונטי.
 11. באתר מפורסמות הודעות מסחריות בפורומים המתאימים. צוות האתר יסמן משתמש אשר הינו סוחר ע"י תג מיוחד (להלן תג "בעל עסק"), אך על כלל המשתמשים לדעת כי אין האתר ,צוותו ובעליו אחראים לכל פרסום מסחרי המועלה לאתר הן במישרין והן בעקיפין על ידי סוחר כזה או אחר.
 12. אין לפרסם על גבי האתר סוחר שאיננו תחת חוזה פרסום. רק סוחרים אשר תחת חוזה פרסום מורשים לפרסם מרכולתם בפורומים הייעודיים.
 13. חתימות: על החתימה לעמוד תחת כל כללי המשמעת של תקנון זה. כמו כן ניתן להוסיף תמונות, איקונים ואפקטים גרפיים אך אין לחרוג מתמונה בגובה של ס"מ. אין לפרסם בשום פנים ואופן שום עסק הקשור באופן ישיר או עקיף לתחביב, חתימה שכזו תצונזר והודעה תשלח למשתמש.
 14. פורומי השוק: יש לקרוא בעיון את תקונני פורמי השוק למינם ולפרסם רק בכפוף לתקנונים. פורומי השוק נועדו לחובבים מן השורה ולא לסוחרים או חובבים חצי מקצועיים המנסים למכור נרכולתם דרך האתר. לחובבים מתקדמים אשר רוצים למכור דרך האתר ישנו חוזה מיוחד ולכן יש ליצור קשר עם ההנהלה בכדי להגיע להסדר.
 15. אין לפרסם כלל סוחר בפורמים המקצועיים ואין להעלות תמונות למטרת ממכר מבית עסק מסוים. מותר להעלות מוצרים מסוימים להתרשמות כללית אך כל אלו יעשו ללא הזכרת שם סוחר מסוים אלא אך ורק את שם החברה המייצרת. באם סוחר ישראלי ייצר את המוצר והוא איננו תחת חוזה פרסום באתר אין לפרסם מוצר זה.
 16. חל איסור על הקפצת נושא של גולש מורחק וכמו כן חל איסור לפרסם את מרכולתו או לנהל בשמו דיונים.
 17. חל איסור מוחלט לערוך הודעות בעץ שננעל. כמו כן אין לערוך הודעה שנערכה ע"י איש צוות.

אין לערוך הודעה בעץ לאחר שעברו יותר משלוש יממות לאחר כתיבת ההודעה.

כמו כן אסור בתכלית האיסור לבצע עריכה המונית של הודעות מהעבר.

 1. חל איסור מוחלט לפתוח 2 יוזרים לאותו אדם ללא אישור מיוחד מהנהלת האתר. כמו כן גולש שהורחק וייפתח יוזר כפול תשלח נגדו תלונה לספק האינטרנט שלו.
 2. כיוון שהאתר הוא מערכת פורומים אליה מועלים מאות אלפי חומרים שונים כגון כתבות, מאמרים ,תמונות ותגובות אין יכולת לנטר ולבדוק את כל אותם חומרים בכל מה שקשור להפרת זכויות יוצרים..
 3. לאתר מועלות תמונות ומאמרים ע"י משתמשים. הנהלת האתר,צוותו ובעליו לא יהיו אחראים לכל הפרת זכויות יוצרים אשר נעשית ע"י משתמשי האתר. בכל שאלה וטענה לגבי הפרת זכויות יוצרים יש להעלות טענות אלו לצוות האתר ולבעליו לבדיקתו, ובאם אכן נעשתה עבירת זכויות יוצרים, צוות אתר יפעל להסיר החומר הבעייתי.
 4. אנשי צוות האתר מוזהרים כי יישאו באחריות לכל הפרת זכויות יוצרים אישית שביצעו.
 5. במקרה של חשש להפרת זכויות יוצרים יש לפנות מיידית לבעל האתר בבקשה שיבדוק ואם צריך יסיר מייד את החומר שהועלה.
 6. במערכת הפורמים, קיימים מספר כלים להעברת מסרים בין המשתמשים השונים. חל איסור מוחלט לעשות שימוש באי אלו כלים מכלי מערכת הפורומים ואו אתר אקווריום בכדי להזמין משתמש הרשום באתר אקווריום לבצע את אחת הפעולות כדלקמן: לגלוש ואו לקרוא ואו לעיין ואו להתחבר ואו להירשם ואו להתקשר עם אתר אחר ואו קבוצה ברשת חברתית ואו דף ברשת חברתית ואו אפליקצייה במערכות ההפעלה השונות הן בתחום הסלולר והן בתחומי המדיה הכלליים ואו קבוצת פעילים ברשת הסלולר הפועלים בתחום פעילותו של אתר אקווריום.
 7. עבירה על תקנון האתר, תוביל לחסימה מיידית ולצמיתות, עם הודעה לספק שירות האינטרנט במידה והדבר יידרש. כתובות ה IP של כל ההודעות נשמרות בכדי לתעד פעולות גולש ולפקח על פעולות אסורות. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות להחליט על הקריטריונים שיובילו לסנקציות הנדרשות.

חלק ג'-מאמרים ומאגרי מידע:

 1. מאמרים הינם כל חומר כתוב המצוי באתר, למעט מערכת הפורומים והודעות פרטיות, המועלה ע"י צוות האתר או מי ממיופה כוחו של האתר. מאמרים כוללים בתוכם: מאמריםי על דגי הנוי, על ציוד לדגי הנוי, מאמרים על כימיית המים וכל מאמר בכתב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו והוגדר כמאמר של האתר.
 2. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, אינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר, כולל מערכת הפורומים והכתוב בה תחת סעיפי הסייג המופיעים בחלק ב' לתקנון זה בסעיפים 6, 10 ו-18.
 3. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.
 4. אדם/גולש/יוזר הכותב חומר שהוצג/מוצג/יוצג במאגרי המידע של האתר, מעניק לאתר את הזכות הבלעדית לשימוש במידע ורק לאתר. הזכות לשמוש במידע זה אינה מוגבלת במקום או בזמן ואולם באם בעל האתר ירצה לפרסמו שלא על גבי האתר, יידרש אישורו של כותב המידע.
 5. כל מאגרי המידע המועלים לאתר, יאוחסנו בשרתי האתר.

חלק ד'-תקפות התקנון:

 1. תקנון זה הינו המכתיב העיקרי לכללי ההתנהגות באתר.
 2. תקנון זה הינו עמוד התווך לניהול מערכת פורומים בטוחה ושקטה וככזה יכול להשתנות מעת לעת. צוות האתר יפרסם מעת לעת תיקונים בתקנון זה אך חובתו של כל גולש לבדוק תקנון זה מעת לעת בכדי להתעדכן בשינויים כלשהם.

בברכת גלישה נעימה ולמידה בונה.

צוות אתר אקווריום.אקווריום כל הזכויות שמורות.

פורסם בתאריך: 2008-04-09 (16253 צפיות)

[ חזור אחורה ]

Content ©
הצג הודעות חדשות
קבוצת אתר אקווריום בפייסבוק
סרט בנושא אקווריום דגי נוי