דג-אורורה-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיMetriaclima aurora
שם עבריאורורה
שם לועזיAurora
מיקום גיאוגרפיאגם מלאווי, ליד האי ליקומה.
כלליהאורורה הינה מבונה שכמעט ולא קיימת בתחביב בעולם. מודבר בדג בעל צבעים ססגוניים של כחול וצהוב בעל מזג יחסית נוח לשאר המטריאקלימות (Metriaclima).
באגם ניתן לצפותו באסכולות של כמה מאות ליד האי ליקומה ולאורך החוף הצפוני של מוזמביק.
אורורה
תנאי האקווריוםיש לספק אקווריום של 250 ליטרים ומעלה עם הרבה סלעים.
הבחנה בין המיניםקלה. הנקבות אפורות-חומות בעוד הזכרים צבעוניים.
גודל פוטנציאלי14 ס"מ
תזונהבטבע ניזון מתזונה צמחית יש להוסיף ספירולינה לתפריט.
שותפים לאקווריוםמבונות סמי אגרסיביות אחרות.
מזגסמי אגרסיבי
מזג תוך-מיניאגרסיבי
רבייה דוגר ר פה פוליגמי. יש לדאוג לאקווריום של 250 ליטרים ומעלה. יש לדאוג ליחס של 6 נקבות לכל זכר. הדגים מגיעים לבגרות מינית סביב גיל של 7 חודשים. משך הדגירה בפה יהיה כ21-24 ימים ולאחר מכן הנקבה תפלוט את הדגיגים ותחזירם לפה לסירוגין במהלך שלושת הימים הראשונים שלאחר הפליטה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותבתחילת שנות ה2000 הופץ ע"י חווה גדולה שלא קיימת היום, לאורך השנים להקות הרביה אבדו וכיום נשארו פריטים בודדים בלבד ברחבי הארץ.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH12 עד 20
קושי גידולקל
כותבSpitFire
כמות צפיות7313
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
אורורה
אורורה
אורורה
אורורה