דג-אורקיאלון אוסטרלי אדום-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיTrithuria sp
שם עבריאורקיאלון אוסטרלי אדום
שם לועזיEriocaulon Blood Vomit
מיקום גיאוגרפיאוסטרליה
כלליצמח שורש קטן ויפיפה ממשפחת האריקיאלון שמקורו באוסטרליה מזכיר קצת אריקיאלון סינריום בצורת העלים, אצל הסינריום העלים יותר עבים,עלים שצומחים מהבסיס ונראים כמו קוץ ארוך מה שמקנה לצמח מעין מראה "קיפודי", מה שמייחד אותו וגם הביא לכינוי שלו הוא שהעלים בחלק התחתון שלהם אדומים ויכולים גם להגיע לאדום ממש חזק וככל שעולים לחלק העליון הצבע מתחלף לירוק.
זהו צמח שורש מתאים לחזית האקווריום, גדל לגובה של בערך 10 סנטימטרים. מתרבה על ידי שלוחות שצומחות צמוד לצמח האם ניתן לפצל אותם מהצמח ולשתול במקום אחר.
Eriocaulon Blood Vomit
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותלא זמין
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH0 עד 4
קושי גידולקשה
ממדי הצמחגודל גבעול עד 10 ס"מ
דישון ו-Co2הצמח חייב דישון מקיף של מיקרו + מאקרו ו-CO2
כמות תאורהגבוהה עד גובהה מאוד
מיקום הצמחבחזית
קצב גדילהאיטי
משפחהEriocaulaceae
כותבRani Golan
כמות צפיות4044
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
Eriocaulon Blood Vomit
Eriocaulon Blood Vomit
Eriocaulon Blood Vomit
Eriocaulon Blood Vomit
Eriocaulon Blood Vomit
Eriocaulon Blood Vomit