דג-אורקיאלון סינריום-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיEriocaulon sp. 'cinereum'
שם עבריאורקיאלון סינריום
שם לועזיEriocaulon cinereum
מיקום גיאוגרפיאסיה
כלליאחד האורקיאלונים המיוחדים יותר בתחום. הסינריום הוא אחד מעשרות מיני אורקיאלונים הדומים מאוד אחד לשני ונחשב לנפוץ שבהם. הסינריום הוא צמח הייטק מובהק שבהינתן התנאים המתאימים יוכל לגדול ולהתרבות. זהו צמח שדורש דישון מקיף ומאוזן ותאורה חזקה. את הסינריום אפשר לקבל כעציץ או כזרע ולגדלו בתנאים היידרופוניים עד למעבר לאקווריום. את הסינריום יש לשתול במצע ייעודי, יש לקחת בחשבון כי צמח זה נוטה לפתח מערכת שורשים עניפה. הסינריום צומח לרוחב ולגובה וצמחיתו מזכירה לעיתים בליקסייה ג'פוניקה. הצמח מסוגל להתרבות ע"י גידול צמח חדש מבסיס צמח הבסיס. יש לתת לצמח החדש לפתח מערכת שורשים עצמאית לפני גזימתו וניתוקו מצמח הבסיס.
תנאי האקווריוםיתפתח מעולה באקווריום בעל מים עם אחוז מומסים נמוך (אוסמוטיים). יש לספק לו מצע מדושן, פילטרצייה איכותית. יש לשתול אק' זה באק' מאוזן ויציב. יש לתת לסינריום דישון מקיף.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותכמעט ולא קיים ניתן להשיג מחובבים ומחו"ל
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH1 עד 5
קושי גידולקשה
ממדי הצמחמגיע לקוטר של עד 15 ס"מ
דישון ו-Co2צמח זה ע"פ רוב חייב CO2 בכדי לשרוד ויש אף חובבים שממשיכים להזרים CO2 לצמח זה גם במהלך הלילה. יש לתת לצמח זה את מירב הנוטריינטים המקיפים כיאה לצמח הייטק ובהם מיקרו אלמנטים, NPK וברזל.
כמות תאורה0.8 עד 1.5
מיקום הצמחבחזית
קצב גדילהאיטי
כותבevox
כמות צפיות4616
קישור לפרופיל
תמונות נוספות