דג-אינפוזוריה-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעי phylum Ciliophora
שם עבריאינפוזוריה
שם לועזיInfusoria
מיקום גיאוגרפיגלובאלי
כלליהכינוי אינפוזוריה ניתן להרבה יצורני מים ופרוש המילה מלטינית הוא חליטת צמחים. לאחרונה שם זה מתייחס רק לייצור שבפרופיל זה. האינפוזוריה הינו יצורון מים זעיר אשר נמצא בעיקר במקווי מים ירוקים (אצת מים ירוקים) שאיתו מאכילים דגיגונים שהוטלו מדגים אשר מפזרים ביציהם כגון משפחת הקרפיונים והקשתות. זהו מזון חי מעולה אשר ניתן לגדלו בקלות רבה.

ניתן לתת יצורון זה כמזון חי
תנאי האקווריוםיש לשים מיכל שטוח ורחב כשבתוכו יש לשים מים ירוקים או לחלופין עלה חסה. את המיכל יש לשים תחת אור שמש ישיר. אם בחרתם בחסה תדעו שהתחילה להתפתח מושבת אינפוזוריות כאשר יהיה מעטה לבן דק על פני החסה. לא ניתן לראות את היצורון בעין בלתי מזויינת אלא רק במיקרוסקופ (אלא אם כן יש לכם ראייה ממש טובה). יש להאכיל הדגיגים לאחר הבקיעה באמצעות פפיטה.
הבחנה בין המיניםלא ניתן להבחין ללא מיקרוסקופ
תזונהניזון בעיקר מרקב צמחים ואצת מים ירוקים
שותפים לאקווריוםעדיף שלא...
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינישקט ורגוע
רבייההטלת ביצים ישירות לאובייקט הנאכל או למצע.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותבעיקר במקווי מים עומדים
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH2 עד 10
קושי גידולקל מאוד
כותבevox
כמות צפיות7567
קישור לפרופיל
תמונות נוספות