דג-אלקטרה-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיPlacidochromis electra
שם עבריאלקטרה
שם לועזיDeep Water Hap
מיקום גיאוגרפיאגם מלאווי, לרוב בחוף צ'יווינדי ובאי ליקומה.
כלליישנם 36 מינים של פלסידוכרומיסים והרוב המכריע הם מקבוצת העוקבים הכחולים (ראה: מורי דולפין)
אחד מהמינים הנפוצים הוא הפלסידוכורמיס אלקטרה (Placidochromis electra), שנמצא במספר חופים, בעל הרבה וואריאציות גיאוגרפיות. אוכלוסיותו היא הכי גדולה באי ליקומה. האלקטרה מגן על טריטוריות בסביבה החולית באגם ליד הסלעים. כמו שתואר קודם על המורי האלקטרה גם נמשך לענני חול שנוצרים ע"י דגים גודלים בצורה כזו או אחרת. כמו המורי, האלקטרה מאוד אוהב לעקוב אחרי טניולת'ירנופס פראאורביטליס (Taniolethrinops praeorbitalis). האלקטרה הוא דג שאינו חופר בחוך. ניתן לראות את האלקטרה עוקב אחרי אסכולות גדולות של לתרינופסים.
תנאי האקווריוםיש לספק אקווריום של 250 ליטר עם הרבה מרחב שחיה ומצע חולי.
הבחנה בין המיניםאבחנה קלה. זכרים כחלחלים ונקבות כסופות. הזכרים רק סביב גיל שנה מתחילים לקבל צבע.
גודל פוטנציאלי15 ס"מ
תזונהאוכל שאריות. יש לספק מזון מלא לציקלידים.
שותפים לאקווריוםהפלוכרומינים בינוניים אחרים.
מזגנוטה לתוקפנות
מזג תוך-מיניסמי אגרסיבי
רבייהדוגר פה פוליגמי. יש לדאוג לאקווריום של 200 ליטרים ומעלה. יש לדאוג ליחס של 5 נקבות לכל זכר. הדגים מגיעים לבגרות מינית סביב גיל של 14 חודשים. משך הדגירה בפה יהיה כ24-28 ימים ולאחר מכן הנקבה תפלוט את הדגיגים ותחזירם לפה לסירוגין במהלך שלושת הימים הראשונים שלאחר הפליטה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותמגיע מדי פעם.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH12 עד 20
קושי גידולקל
כותבSpitFire
כמות צפיות7480
קישור לפרופיל
תמונות נוספות