דג-אצת זקן שחורה-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיBlack-brush Alage
שם עבריאצת זקן שחורה
שם לועזיBrush/Red Algae
כלליאצת זקן שחורה צומחת לעיתים על קצות העלים של צמחים איטי גדילה, ציוד בתוך האקווריום ואזורים בעלי זרימה חזקה ולפעמים על המצע עצמו.
האצה פורחת באקווריומים בעלי פוספאט גבוה אשר נגרם מצואת דגים, ועודף אוכל
ויש השערה שהאצה מעדיפה אקווריומים בעלי PH גבוה וחוסר בניוטריטים.
כמו כן יש השערה שהאצה הופכת את הפחמן עצמו לניוטריטים ובכך מחזקת את עצמה ומתקיימת במצב של חוסר בניוטריטים.
באקווריומים בעלי אחוזי שתילה גובהים בדוק ערכים (בעיקר ניטראט) והגבר את רמת ה-CO2 ל-30PPM, הזמן יעשה את שלו והאצה תעלם לגמרי, כמובן יש לגרד את האצה מהאקווריום במידת האפשר.
באקווריומים מסוג לאוטק צריך להימנע מהחלפות מים, בי ברז מכילים CO2 מומס והאצה תגיב יותר מהר מהצמחים עצמם, כמובן בשתי המקרים יש לדאוג לסירקולציות של מים.
איזור מחיהאיזור מחיה
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
כותביונתן סולומון
כמות צפיות7025
קישור לפרופיל
תמונות נוספות