דג-בוטיה פקיסטנית-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיBotia Almorhae
שם עבריבוטיה פקיסטנית
שם לועזיYo-Yo Loach,Pakistan Loach
מיקום גיאוגרפיהודו,נפאל ופקיסטאן
כלליהבוטיה הפקיסטאנית היא בעלת צורה אופיינית למשפחת הבוטיות ובין הארוכות והרזות שבהן.האיזור התחתון של הבטן ישר והחלק העליון קמור. כמו רוב משפחת הבוטיות עמוד השדרה מגיע עד מתחת לעיניים.
צבע הגוף הינו אפור-כסוף עם פסים כהים אלכסוניים עוביים משתנים לאורך הגב והצדדים.
בוטיה פקיסטנית
תנאי האקווריוםהבוטייה הפקיסטנית הינה בעלת מזג אקטיבי ועקב כך נדרש לה מרחב שחיה גדול. כאשר הדג קטן נדרש אק' של כ-80 ס"מ ולקבוצת דגים בוגרת נדרש אק' באורך 1-1.5 מ'.דג זה הינו שוכן קרקעית לכן יש לדאוג למצע בעל גרגרים קטנים ללא זויות חדות על מנת להמנע מפציעות של הדג. ניתן לשלב איתו צמחים ורצוי לספק לו מקומות מסתור כמו כדים וחצאי כדים.
דג זה צריך פילטרציה חזקה באק' ויש לספק לו זרמים במים.
הבחנה בין המיניםכמעט בלתי אפשרי להבדיל בין המינים
גודל פוטנציאלי10 ס"מ
תזונההבוטיה הפקיסטנית ניזונה מהקרקע ולכן יש לדאוג שהמזון יגיע לקרקעית האק'. דג זה יאכל את רוב סוגי המזון החל מטבליות שוקעות,ירקות,מזון קפוא וכמו רוב הבוטיות הם יעדיפו שבלולים,תולעי דם,טוביפקס וכל אוכל חי.
שותפים לאקווריוםכל הדגים המתאימים לתנאי המים מלבד דגים קטנים להם הבוטיות נוטות להציק.
מזגנוטה לתוקפנות
מזג תוך-מינישקט ורגוע
רבייהלא ידוע פרטים על רבית דג זה .
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנפוץ
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH2 עד 10
קושי גידולקל
כותבarik
כמות צפיות9047
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
בוטיה פקיסטנית
בוטיה פקיסטנית