דג-בוטייה בואש-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיYasuhikotakia morleti
שם עבריבוטייה בואש
שם לועזיSkunk botia
מיקום גיאוגרפיקמבודיה, לאוס ותאילנד
כלליהבוטיית בואש הינה בעלת צבע גוף לבן-חום בהיר עם פס שחור לאורך קו הגב המתחיל בשפה העליונה של הפה ונגמר תוך התרחבות בבסיס הזנב.הזנב בצבע צהוב בהיר ובעל שורות של נקודות חומות . בניגוד לשאר מיני הבוטיות בוטיה זו שומרת על הצבעים ללא שינוי לאורך כל חייהם.בוטייה בואש
תנאי האקווריוםלבוטיית הבואש דרוש אק' בנפח של 120 ליטר לפחות.בוטייה זו בדר"כ ביישנית במשך היום ולכן נוטה להסתתר ברוב שעות היום,לכן יש לספק לה מקומות מסתור. בגלל נטייתה הרבה לחפור יש לקבע היטב את הדקורציה באק'.
מומלץ להחזיק בלהקה של 5 יחידות לפחות
הבחנה בין המיניםהזכר מאורך יותר מהנקבה.
גודל פוטנציאלי10 ס"מ
תזונההבוטיה בואש ניזונה מהקרקע ולכן יש לדאוג שהמזון יגיע לקרקעית האק'. דג זה יאכל את רוב סוגי המזון החל מטבליות שוקעות,ירקות,מזון קפוא וכמו רוב הבוטיות הם יעדיפו שבלולים,תולעי דם,טוביפקס וכל אוכל חי.
שותפים לאקווריוםדגים טרופים המתאימים לתנאי האקווריום.יכול להיות מעט תוקפני כלפי בני מינו אם אין מספיק מקומות מסתור.
ישנם מעט דיווחים על הצקות ואכילת סנפירים ע"י הבואש אך בדר"כ בוטייה זו בעלת מזג נוח.
מזגסמי אגרסיבי
מזג תוך-מיניסמי אגרסיבי
רבייהלא ידועה רבייה של בוטיה זו בשבי.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנפוץ
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH2 עד 14
קושי גידולקל
כותבarik
כמות צפיות6736
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
בוטייה בואש
בוטייה בואש