דג-בוראראס נאון אדום-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעי Boraras urophthalmoides
שם עבריבוראראס נאון אדום
שם לועזיLeast Rasbora
מיקום גיאוגרפיתאילנד קמבודיה ויטנאם
כללינמצא בבריכות טבע רדודות וביצות הקרובות לנחלים. רגיש לשינויים בכימיה של המים.
הדג מאד שלוו אך אינו מתאים לאקווריום קיבוצי עקב גודלו הקטן. עדיף להחזיקו באקווריום לבד. ניתן לשלב במקרה הצורך עם קורידורס , Sundadanio, Danionella, Eirmotus, Trigonostigma . באקווריום עם צמחייה צפופה ניתן לשלב עם שרימפים מים מתוקים מסוג Caridina ו Neocaridinaיש להחזיק קבוצה של 8 – 10 פרטים.
קיימים ווריאציות בצבע בהתאם למיקום האיסוף.
Least Rasbora
תנאי האקווריוםאקווריום אורך 40 סמ רוחב 20 סמ כמידות מינימום (19 ליטר). אקווריום עם צמחייה צפופה עם צמחים צפים ושורשי גזעים. הפילטרציה לא אמורה להיות חזקה ושלא תיצור זרימה חזקה.
הבחנה בין המיניםנקבות עגולות באזור הבטן וגדולות יותר מאשר הזכרים שהם צבעוניים יותר.
גודל פוטנציאלי4 ס"מ
תזונהמקבל מזון מסחרי בשרי וחשוב לגוון עם מזון כגון דפניה ואריטמיה.
שותפים לאקווריוםדגים שלווים קטנים או שוכני קרקעית כגון קורידורס או שרימפים..
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינישקט ורגוע
רבייהיש צורך בקבוצה המורכבת ממספר זכרים ונקבות. הזכרים מקבלים גוון אדום ברבייה. מטיל ביצים מועטות בפיזור בעיקר על הצמחים, אינו מטפל בביצים או הדגיגים לפעמים אפילו יכול לאכול אותם. באקווריום מוקדש עבורו בלבד יכולים להופיע דגיגים ללא התערבות אנושית. לקבלת כמות גדולה של דגיגים רצוי להפריד קבוצה לאקווריום של 12.5 ליטר עם תאורה עמומה. PH = 6 -7 בטמפרטורה של 28 מעלות הפילטרציה הדרושה היא פילטר מעלית פשוט. יש לסלק את ההורים ברגע שהדגיגים בקעו מהביצים.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותניתן להזמין בחנויות.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
קושי גידולבינוני
כותבאמיל וגנר
כמות צפיות6122
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
Least Rasbora
בוראראס נאון אדום
Least Rasbora
בוראראס נאון אדום
בוראראס נאון אדום
בוראראס נאון אדום