דג-בלו נאון-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיParacyprichromis nigripinnis
שם עבריבלו נאון
שם לועזיBlue Neon
מיקום גיאוגרפיאגם טנגניקה, קיימות מספר וואריאציות גיאוגרפיות.
כללידג יפהפה שצריך תאורה מאוד מסוימת בשביל שיראו את צבעיו המרהיבים.
לבלו ניאון ישנו גוף בגוון כתום עם פסים כחולים זרחניים אופקיים לאורך גופו של הדג. בטבע דג זה נמצא לרוב ליד צוקים בתוך שוניות באגם, ומבלה חלק גדול מזמנו בשחיה במאונך לצד אותם צוקים באגם.
בטבע נמצא בקבוצות יחסית קטנות של עד 10 פריטים.
כמו כן לדג זה ישנה וואריאציית אלבינו פופולרית.
בלו נאון
תנאי האקווריוםיש לספק אקווריום של 250 ליטרים ומעלה עם הרבה מרחב שחיה ומספר סלעים גבוהים. כמו כן יש לספק מצע חולי.
לא מומלץ להחליף יותר מ25% מהמים, שכן דג זה מתקשה לעמוד בהחלפות מים גדולות.
הבחנה בין המיניםיחסית קלה, הזכרים צבעוניים בעוד צבען של הנקבות דהוי-אפור. יש לשים לב שזכרים לא דומיננטיים עלולים להיראות כמו הנקבות, כמו כן בגודל סופי הזכרים גדולים מהנקבות ב2-3 ס"מ. כמו כן, צבעי הזכרים יתחילו להופיע רק בגיל של 7-8 חודשים בצורה ניכרת.
גודל פוטנציאלי12 ס"מ
תזונהבטבע ניזונים בעיקר מזואופלנקטון. יש לספק מזון מלא לציקלידים.
שותפים לאקווריוםיסתדרו טוב עם רוב הטנגניקאים, הרבה משלבים אותם עם טרופאוסים. כמו כן אין לשלבם עם דגים קטנים מאוד כי עלולים לבלוע אותם, שכן ללפטוזומות ישנו פה שנפתך כמו שקנאי. בנוסף אין לשכנם עם דגים גדולים כדוגמאת הפרונטוזות כי הם עצמם עלולים להיבלע.
מזגנוטה לתוקפנות
מזג תוך-מינינוטה לתוקפנות
רבייהדוגרי פה פוליגמיים. יש לספק מספר נקבות לכל זכר. הדגירה תתבצע במשך 28-32 יום שלאחר מכן הנקבה תפלוט את הדגיגים. יש להאכיל את הקטנים בארטמיה מובקעת.
איזור מחיהאיזור מחיה
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH14 עד 24
קושי גידולבינוני
כותבSpitFire
כמות צפיות8306
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
בלו נאון
בלו נאון
בלו נאון
בלו נאון
בלו נאון
בלו נאון מחזיקה בביצים