דג-בלסטומוסה-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיBlastomussa wellsi
שם עבריבלסטומוסה
שם לועזיBlastomussa
מיקום גיאוגרפיאוסטרליה
כללי האלמוג מכונה אלמוג אננס . לפעמים מבולבל עם אלמוגים אחרים במוח ולכן מכונה גם אלמוג המוח הנפוח. הוא פוליפ אלמוגים מאובנים גדולים (LPS) , כאשר הוא פתוח, דומה
לכלנית. צבעיו אדום, כחול, ירוק, חום, או ארבעתם יחד.
בלסטומוסה
תנאי האקווריום אלמוג זה לא דורש תאורה רבה , יש למקם אותו בסביבה פתוחה יחסית ולא למקם בקרבתו אלמוגים אחרים כיוון שהוא עלול לצרבם.
מומלץ להוסיף קולציום, סטורנציום וטרייס אלמנט.
תזונהרצוי לספק מזון ע'ב בשרי בהאכלה ישירה
כמו זיאופלנקטון וארטמיה אילתית
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותשכיח
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
קושי גידולקל
משפחהMussidae
רמת מליחות1.025
התאמה לריףכן
כותבalon
כמות צפיות3325
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
בלסטומוסה
Blastomussa
Blastomussa wellsi
בלסטומוסה