דג-ברבוס בלאק רובי-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיBarbus nigrofasciatus
שם עבריברבוס בלאק רובי
שם לועזיBarbus Black-Ruby
מיקום גיאוגרפיסרי-לנקה
כללידג קטן ויפה מאוד, בעונת הרבייה הזכרים משנים את צבע גופם לאדום כהה עם פסים שחורים, וראשם הופך סגול כהה.דגתוספת צבעונית מאוד לאקווריום צמחייה.ברבוס בלאק רובי
תנאי האקווריוםמרחב שחייה גדול. הרבה צמחייה עם צמחים צפים כדי ליצור מקומות מוצלים מפני האור.
מים רכים עד קשים למחצה. מומלץ להחזיק בקבוצה של לפחות 6 פריטים, בקנייה של יחיד או זוג הדג לא יראה את כל מופע הצבעים שלו אלא בענות הרבייה. בשילוב של מצע כהה הדג ייראה בכל יופיו.
הבחנה בין המיניםכאמור הזכר צבעוני יותר מהנקבה וישנה צבעיו בעונת הרבייה, הנקבה גם עגלגלה ממנו.
גודל פוטנציאלי7 ס"מ
תזונהאוכל כל.
שותפים לאקווריוםיסתדר עם כל דג שקט.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינישקט ורגוע
רבייהיש להעלות את הטמפרטורה ל26-28 מע' (לא יותר!), מים רכים וחומציים, עם "ג'ונגל" של צמחים שייצרו סבך של עלים גבוהים וצרים, ביניהן הזוג יטיל את הביצים. הזכר ירכין ראשו לפני הנקבה וינה למשוך אותה אל הסבך, אם היא תהסס\תתנגד, הזכר יכול להפוך תוקפני. אם הכל הולך כשורה, הזוג יטיל בחלק הגבוה של הצמחים ושורשי צמחים צפים,לאחר ההטלה יש להוציא את ההורים. הביצים יבקעו לאחר יממה, אז יש להאכיל אותם באינפוזריה. לרוב ההטלה הראשונה לא מוצלחת, הביצים יבקעו אך הדגיגים לא ישרדו. אם יאכלו טוב, הזוג יהיה מוכן להטלה שוב לאחר חודש בערך.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותלא נפוץ.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH3 עד 6
קושי גידולקל
כותבFishDude
כמות צפיות7697
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
ברבוס בלאק רובי
ברבוס בלאק רובי
ברבוס בלאק רובי
ברבוס בלאק רובי
ברבוס בלאק רובי
ברבוס בלאק רובי