דג-גאופגוס סורינמנסיס-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיGeophagus surinamensis
שם עבריגאופגוס סורינמנסיס
שם לועזיגאופגוס
מיקום גיאוגרפינהרות דרום אמריקה באזור סורינאם
כללידוגר פה הגדל באזורי נהרות בעיקר ולכם מבנה גופו מותאם לחיפוש אוכל מהקרקעית, דג זה גדל לאט מאוד ולעיתים לוקח לו עד כשנה אחת להגיע לבגרות מינית. דג זה מאוד ביישן ויקח לו זמן להתרגל לאקווריום חדש, כמו כן הוא תמיד בחיפוש אחר אוכל ונראה שאינו שבע אף פעם לכן נא להזהר ולא להאכיל אותו יותר מדי.גאופגוס סורינמנסיס
תנאי האקווריום: יש להכין אקווריום של 350 ליטרים ומעלה עם גזעי סחף מעט צמחים ומצע חולי, מומלץ להוסיף חלוקי נחל ולבצע החלפות מים רבות. הדג נוטה לחפור במצע ולכן כדי לקשור את הצמחים לגזע או אבן.
הבחנה בין המיניםלזכר קצוות סנפירים יותר מחודדים, הנקבה יותר קטנה מהזכר.
גודל פוטנציאלי30 ס"מ
תזונהמזונות יבשים צמחיים בשילוב תולעי דם ודפניות, בטבע הם אוכלים כל חומר אכיל מתחתית הנהר. מומלץ להוסיף להם טבליות ספירולינה ולהמנע ממזון בשרי חי.
שותפים לאקווריוםניתן לשלב עם ציקלידים שקטים ורגועים באותו גודל ואפילו דגי להקה קטנים.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מיניאגרסיבי
רבייהמומלץ להשתמש במים רכים לצורך רביה. לאחר תקופת חיזור קצרה הנקבה משחררת את הביצים על משטח חלק כגון אבן או גומה בתוך החול, גם הזכר וגם הנקבה יידגרו על הדגיגים בפיהם לתקופה של כ3 ימים או עד לבקיעת הדגיגים, לאחר מכן ההורים ישחררו את הדגיגים מדי פעם לחיפוש אוכל, מומלץ להאכיל אותם באוכל חי כגון דפניות, בסוף הדגירה הנקבה והזכר ימנעו מהדגיגים לחזור לפיהם והם יחלו לשחות בחופשיות.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותמגיע מדי פעם
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
קושי גידולקל
כותבסבי
כמות צפיות7511
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
גאופגוס סורינמנסיס
גאופגוס סורינמנסיס
ה
גאופגוס סורינמנסיס
גאופגוס סורינמנסיס
גאופגוס סורינמנסיס