דג-גובי טווסי סגול-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיTateurndina ocellicauda
שם עבריגובי טווסי סגול
מיקום גיאוגרפיפפואה גינאה החדשה
כללידג מדהים ביופי קטן ממשפחת Eleotridae , מין זה אחד המינים הקטנים והאטרקטיבים למשפחה זו , הוא נמצא בדרך כלל בשפל הנחלים , נהרות ובריכות ממזרח לאי .
תנאי האקווריוםאקווריום בנפח של לפחות 40 ליטר לזוג ,
מעדיף מים רכים וחומציים , הרבה מקומות דקורציה , יתן דג הרבה ביטחון וככה יצא החוצה .
הבחנה בין המיניםהזכרים גדולים יותר עם בליטה בראש בבגרותם .
הגחון של הנקבה בזמן ההטלה הוא צהוב יותר .
גודל פוטנציאלי8 ס"מ
תזונהאוכל יבש אך יעדיף מזונות חיים או קפואים .
שותפים לאקווריוםאמנם הוא דג קטן וטריטוריאלי אך כדאי לשלב איתו דגים שקטים ורגועים , מגינאה החדשה או טטרות , קורידרוסים , רזבורות וכל מין שקט אחר .
קבוצות קטנות בינם לבין עצמם יהיו מריבות .
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינינוטה לתוקפנות
רבייהיחסית קלה בתאים טובים ,
צריך לספק לו מערות ומקומות מסתור שבהן הנקבה תוכל להטיל על התקרה .
על מנת לקבל זוג צריך לגדל להקה 6-10 פריטים ולחכות להיווצרות , יחסית קל לזהות הזכר מחזר בתוקפנות ומנסה להכניס את הנקבה למערה - לא לפחד מזה .

כאשר הנקבה נכנסה למערה והטילה היא כבר לא רלוונטית מכאן הזכר יעשה את הטיפול בביצים וינפנף עם סנפיריו למען חימצון טוב במערה .

כעבור 24-48 שעות הביצים יבקעו וכאן הזכר יפעל במרץ לשמור עליהן , כעבור 3-4 ימים הדגיגים יתחילו לשחות בחופשיות וניתן לתת להם תולעים מיקרוניות ארטמיה אינפוזוריה וכו' .
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנמצא בחנויות
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH5 עד 10
קושי גידולקל
כותבנווה - Nave
כמות צפיות8795
קישור לפרופיל
תמונות נוספות