דג-גובי שתי נקודות-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיsignigobius biocellatus
שם עבריגובי שתי נקודות
שם לועזיtwo spot goby
מיקום גיאוגרפיהודו פסיפית, אינדונזיה
כללידג יפה המכונה גם twinspot או crabeye
הראש והגוף בצבע לבן עם כתמים חומים, סנפירי הגב הזקופים מסומנים ע"י שתי נקודות כמו עיניים וסנפירי השת בצבע שחור עם כתמים כחולים. דג טריטוריאלי שילחם על בת הזוג. מומלץ לחשכנו באקווריום עם קרקע חולית שם מוצא בדרך כלל את מזונו.
two spot goby
תנאי האקווריוםהחל מ-40 ליטר, אם מעוניינים להכניס יותר מפרט אחד יש לשכנם האקווריום גדול לפחות 350-400 ליטר. יש לדאוג לקרקע חולית ולמסלעה עם מקומות מסתור. יש להמנע מלשכנו עם דגים תוקפניים כגון:נצרנים.
הבחנה בין המיניםלא ניתן להבחין בין המינים.
גודל פוטנציאלי10 ס"מ
תזונהאוכל יבש, קפוא,מסנן שאריות מזון מהחול/חצץ ומהסלעים, אוכל תולעים שנמצאות בחול ומחסרי חוליות קטנטנים שנמצאים על הסלעים והחול. לפעמים יש קושי להרגילו לאוכל יבש וקפוא.
שותפים לאקווריוםדג שקט אך טריטוריאלי כלפי בני מינו במיוחד במלחה על בת זוג.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינינוטה לתוקפנות
רבייהבתנאים טובים ישנה אפשרות להשרצה באקווריום.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותמצוי
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
קושי גידולבינוני
משפחהgobiidae
רמת מליחות1.025
התאמה לריףכן
כותבguy
כמות צפיות2835
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
two spot goby
signigobius biocellatus