דג-גלקסאה-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיGalaxea spp
שם עבריגלקסאה
שם לועזיTooth Coral
מיקום גיאוגרפיאיי פיג'י
כללי הוא מועמד מצוין לאקווריום והוא קשוח פיזי, בתחילה צורך בטיפול משמעותי, הוא אלמוג קל ברגע שהוא מתאים לאקווריום. הוא אלמוג LPS הצבעים שלו:. ירוק, חום בהיר הוא מאוד אגרסיבי כלפי חסרי חוליות .Tooth Coral
תנאי האקווריוםזה אלמוג אגרסיבי, ולכן, צריך מרחב מספיק בינו ובין אלמוגים אחרים. הפוליפים שלו יכולים להאריך עד כמה סנטימטרים בלילות ולעקוץ ולגרום נזק למינים אחרים של אלמוגים שהוא יכול להגיע אליהם. האלמוג דורש תאורה חזקה בשילוב עם תנועת מים גבוהה בתוך אקווריום. לבריאות טובה מתמשכת, הוא גם דורש תוספת של סידן, סטרונציום,טרייס אלמנט וקולציום.
תזונהפלנקטון,ארטמיה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותמגיע מידי פעם
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
קושי גידולקל
משפחהOculinidae
רמת מליחות1.025
התאמה לריףכן
כותבalon
כמות צפיות3571
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
Tooth Coral
גלקסאה