דג-גרזן מוכסף-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיThoracocharax stellatus
שם עבריגרזן מוכסף
שם לועזיSilver hatchet
מיקום גיאוגרפינהר הפאראנה בארגנטינה.
כללימשפחת דגי הגרזן היא משפחה קטנה מאוד המונה 9 מינים. משפחה זאת מאופיינת בצורה הבלתי רגילה של הדגים, והמיוחד בהם הוא שהם יכולים לקפוץ מהמים למרחקים גדולים בשעת סכנה. דגים אלה הם דגי להקה, ויסבלו בקבוצות של פחות מ4 פריטים.גרזן מוכסף
תנאי האקווריום מכסה חובה! דג זה קפצן רציני ולא יהסס לקפוץ מהאקווריום אם ייבהל. נפח מיכל החל מ60 ליטר,מרחב שחייה גדול, דג זה מבלה את רוב זמנו בחלק העליון של האקווריום. גזעים,צמחים צפים ומומלץ ליצור מקומות מוצלים שיגנו עליהם מפני האור. שמירה על איכות המים והחלפות מים סדירות יביטחו את ההנאה מהדג הזה.
הבחנה בין המיניםהזכר קטן יותר מהנקבה וגם צר יותר ממבט מלמעלה.
גודל פוטנציאלי8 ס"מ
תזונהאוהב אוכל חי, בעיקר זחלי יתושים, אך לא יסרב למזון יבש או קפוא. דג זה מבלה את רוב זמנו בחלק העליון של האק' ולכן מומלץ להאכילו בדפים צפים.
שותפים לאקווריוםדג שקט מאוד, להקתי, לכון מומלץ לגדל בקבוצות של 4 פריטים ומעלה, יסתדר עם טטרות,משריציים ושאר דגים קטנים למיניהם.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינישקט ורגוע
רבייהלא ידועה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותמגיע מדי פעם לחנויות.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH0 עד 8
קושי גידולקל
כותבFishDude
כמות צפיות8392
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
גרזן מוכסף
גרזן מוכסף
גרזן מוכסף
גרזן מוכסף
גרזן מוכסף
גרזן מוכסף
גרזן מוכסף
גרזן מוכסף