דג-גרין טרור-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיAequidens rivulatus
שם עבריגרין טרור
שם לועזיGreen Terror
מיקום גיאוגרפיפרו, אקוודור
כלליעוד בהמה אמריקאית.... הגרין טרור הינו דג יפיפה שמשלב צבעים ירוק ואדום בוהקים. הגרין טרור הינו ציקליד אמריקאי די גדול ואגרסיבי וככזה יש לשכנו באקווריום בעל נפח גדול ועם דגים בעלי מזג דומה וגודל זהה. ישנם אנשים שיצרו עם זן זה היברדים.גרין טרור
תנאי האקווריוםנפח מינ' של האקווריום: 150 ל'.
יש להוסיף גזעי סחף וסלעים שיוסיפו לאיכות חייהם של הדגים.
הבחנה בין המיניםסד"כ הזכר יהיה גדול מן הנקבה בבגרות ואף לעיתים יפתח בליטה, אך סימן זה מזהה בד"כ זכר דומיננטי ואינו מחייב כי מי שאין לו בליטה הוא אינו זכר.
גודל פוטנציאלי30 ס"מ
תזונהאוכל כל... מעדיף אוכל בשרי עם מינון צמחי קטן, בכדי לקבל צבעים מובלטים יש להאכילו באוכל חי (תולעי דם, ארטמיה דפניות וכו') פעם בשבוע.
שותפים לאקווריוםרק דגים אגרסיביים בגודל דומה.
מזגאגרסיבי
מזג תוך-מיניאגרסיבי
רבייהכמו רוב האמריקאים הגדולים. יש לבודד זוג (עדיף לבודד שכן כאשר נוצר זוג והם בוחרים מקום הטלה הם הופכים את האקווריום על יושביו) לאקווריום נפרד (100 ל' ומעלה) ובתוך האקווריום להניח אבן גדולה חלקה ושטוחה או צלחת קרמיקה/חימר. הנקבה תטיל 250-300 ביצים אותם יפרה הזכר. לאחר כ48 שעות יבקעו הדגיגים כשעליהם שק חלבון שיספק את מזונם בימים הבאים. לאחר העלמות שק החלמון יש להתחיל להאכיל את הדגים באועכל חי כגון טוביפקס או ארטמייה. אם מאכילים קבוע באוכל חי ניתן להוציא ההורים לאחר כשבועיים. אם לא אז ההורים יפוררו להם אוכל מסחרי אך בגלל כמות הדגים הרבה חלק ניכר מהם ימות מרעב. במקרה שסומכים על ההורים שיאכילו הקטנים ניתן להוציאם החל מחוש וחצי לאחר הבקיעה.
בהצלחה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותשכיח
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH6 עד 14
קושי גידולקל
כותבevox
כמות צפיות9531
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
גרין טרור
גרין טרור
גרין טרור
ציקליד גרין טרור