דג-דג פיל אנגולי-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיCampylomormyrus cassaicus
שם עברידג פיל אנגולי
שם לועזיElephant Fish\Angloi Elephant
מיקום גיאוגרפיקונגו, אנגולה
כללישמו של הדג ניתן לו בגלל אפו המזכיר חדק פיל. זהו דג שניחן ביכולת ראייה חלשה מאוד, לכן הטבע סיפק לו את ה"חדק"-איתו הוא חופר בקרקע בחיפוש אחר מזוןדג פיל אנגולי
תנאי האקווריוםעקב גודלו של הדג יש לספק לו מרחב תזוזה גדול, אק' באורך מטר לפחות, ונפח מיכל החל מ150 ליטר. דג זה יבלה את רוב זמנו על הקרקעית ויחפור עם אפו במצע, לכן יש לדאוג שהוא לא ייחתך מהדקורציה או המצע עצמו. יש לספק לו הרבה מקומות מסתור, בייחוד משום שהוא דג שלא אוהב אור חזק.
הבחנה בין המיניםאי אפשר להבדיל בין המינים.
גודל פוטנציאלי20 ס"מ
תזונהעיקר תזונתו של הפיל האנגולי היא אוכל חי-ארטמיה ודפניות למשל, ואפשר להרגיל אותו למזון קפוא או יבש, אך יש לעשות זאת באיטיות והדרגה.
שותפים לאקווריוםדג שקט מאוד וידידותי, אין סכנה לשכנו עם דגים קטנים. ציקלידים לא מומלצים.
מומלץ לשכן אותו בלהקה של 3-4 כך שהאגרסיביות תתחלק בין הזכרים.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינישקט ורגוע
רבייהלא אפשרית באקווריום.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנדיר.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH4 עד 16
קושי גידולקל
כותבFishDude
כמות צפיות7708
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
דג פיל אנגולי
דג פיל אנגולי
דג פיל אנגולי
דג פיל אנגולי
דג פיל אנגולי
דג פיל אנגולי