דג-דג ריאה מזרח-אפריקאי-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיProtopterus amphibius
שם עברידג ריאה מזרח-אפריקאי
שם לועזיEast-Coast lungfish ,East African Lungfish
מיקום גיאוגרפיסומליה,קניה
כללידג הריאה קיבל את שמו על שתי הריאות שפיתח.
בטבע הדג חי במקווי מים שבמשך הקיץ הופכים מתייבשים בוציים, שם כמות החמצן במים נמוכה. כדי לפתור את הבעיה פיתח הדג שתי ריאות איתן יוכל לנשום גם אוויר אטמוספרי.
דג ריאה מזרח-אפריקאי
תנאי האקווריוםגודלו הסופי של דג זה דורש אק' גדול, כאשר אורכו החל מ1.20 מטר. מצע רך,חולי או בוצי, מקמות מסתור בצורת צמחייה עבותה. החלפות מים מסודרות,פילטרציה חזקה- דג זה מלכלך מאוד עקב גודלו.
הבחנה בין המיניםלא ניתן להבחין בין המינים.
גודל פוטנציאלי45 ס"מ
תזונהכעקרון אוכל כל, אך בעיקר בשר-דג זה טורף, לכן יש לספק אוכל חי. בשבי מרגילים אותו לתולעים בלבד, ללא "תוספות" דגים חיים.
שותפים לאקווריוםדג זה אגרסיבי כלפי דגים אחרים ועוד יותר כלפי בני משפחתו, ועקב התנהגותו כטורף מסוכן לדגים אחרים (גם כאלה שבגודלו) ומומלץ לשכן אותו לבד.
מזגאגרסיבי
מזג תוך-מיניאגרסיבי
רבייהנדירה. הזכר שומר על הביצים.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנדיר מאוד.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH4 עד 20
קושי גידולקשה
כותבFishDude
כמות צפיות8203
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
דג ריאה מזרח-אפריקאי
דג ריאה מזרח-אפריקאי
דג ריאה מזרח-אפריקאי
דג ריאה מזרח-אפריקאי
דג ריאה מזרח-אפריקאי
דג ריאה מזרח-אפריקאי