דג-דג ריאה משויש-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעי Protopterus aethiopicus aethiopicus
שם עברידג ריאה משויש
שם לועזיLung Fish,Slender lungfish
מיקום גיאוגרפימערכת נהר הקונגו.
כללידג זה שייך למשפחת דגי הריאה, שבנוסף לזימים ככל הדגים, משפחה מיוחדת זו פיתחה גם ריאות. הסיבה היא שמקומות מחייתו של הדג מתייבשים בעונות הקיץ ולדג אין ברירה אלא לשכון בתוך הבוץ הרטוב ולנשום אוויר אטמוספרי. אורכו המקסימלי של הדג מגיע ל130 ס"מ, אולם דווחו פריטים מעטים בטבע באורך 2 מטר.בטבע הדג נושם גם חמצן מומס במים וגם אוויר אטמוספרי,אך בשבי ינשום רק מחוץ למים.דג ריאה משויש
תנאי האקווריוםדג זה לא מומלץ כלל לגידול בשל גודלו המקסימלי ותנאי מחייתו, ואם בכל זאת רוצים לגדל אותו, יש לספק לו אקווריום באורך 2 מטר ומעלה, מצע רך, חולי או בוצי עם צמחייה סבוכה ומקומות מוצלים, יש להשאיר לדג פתח לנשימה שכן בשבי הוא נושם אוויר אטמוספרי בלבד.
הבחנה בין המיניםקשה מאוד.
גודל פוטנציאלי130 ס"מ
תזונהדג זה הינו טורף מובהק, לכן יש לספק לו מזון חי, למרות שבשבי לעיתים מורגל רק לתולעים.
שותפים לאקווריוםדג זה אגרסיבי מאוד כלפי בני מינו ודגים אחרים, לכן יש לגדל אותו לבד.
מזגאגרסיבי
מזג תוך-מיניאגרסיבי
רבייהלא ידוע על רבייה בשבי.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנדיר ביותר.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH4 עד 20
קושי גידולקשה מאוד
כותבFishDude
כמות צפיות7780
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
דג ריאה משויש
דג ריאה משויש
דג ריאה משויש
דג ריאה משויש
דג ריאה משויש
דג ריאה משויש