דג-היגרופילה פוליספרמה-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיHygrophila polysperma
שם עבריהיגרופילה פוליספרמה
מיקום גיאוגרפיהודו, אסיה
כלליצמח גבעול בעל גוון ירוק, קל לגידול ומומלץ למתחילים. צמח לא תובעני ומסתפק בתאורה בינונית ומעלה גדל בקצב מהיר ונהדר לביסוס אקווריום חדש שכן הוא מתפתח במהירות וצורך כמויות גדולות של חומרי הזנה.

נוטה לגדל שורשי מים ולכן מומלץ לחפות על בסיסו בצמחים נמוכים יותר וכמובן לגזום אותו במידה על מנת שלא יצל עליהם יתר על המידה וימנע מהם אור חיוני.
זנים השונים של היגרופילה בשוק נבדלים אחד מהשני בצורת העלה ובאופן ההתפתחות אך מרביתם אינם תובעניים כלל ומתאימים למגוון רחב של אקווריומים ותנאי מים.

מיקום הצמח:
את הצמח מומלץ למקם בחלקו האחורי של האקווריום כצמח רקע המשתלב עם צמחים אדומים ונהדר לחיפוי על אזורים מסוימים וציוד.

תנאי האקווריוםמים רכים עד קשים.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותהצמח פופולארי מאוד ודי נפוץ בחנויות ברוב עונות השנה.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
קושי גידולקל
ממדי הצמחגובה- 25-40 סנטימטרים.
רוחב- 10-20 סנטימטרים בממוצע.
דישון ו-Co2אין לצמח דרישות מיוחדות ומסתפק בדישון בסיסי וברמת CO2 לא גבוהה. תנאים אידיאליים הם דישון עשיר ורמת CO2 טובה. בעת מחסור במיקרו אלמנטים נוטים להיווצר חורים בעלים.
כמות תאורהנמוכה עד גבוהה מאוד
מיקום הצמחמאחור
קצב גדילהקצב מהיר ביותר, עד 10 ס"מ בשבוע.
משפחהAcanthaceae
כותבגיא אלון
כמות צפיות5734
קישור לפרופיל
תמונות נוספות