דג-ווילו מוס-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיFontinalis antipyretica
שם עבריווילו מוס
שם לועזיWillow moss
מיקום גיאוגרפימדינות צפוניות
כלליטחב זה הוא בעל מראה ייחודי בעוד שהרבה
זני טחבים דומים לג'אווה מוס, מצמיח גבעולים אשר יכולים להגיע עד 25 ס"מ,ויכול להקנות מראה ייחודי באקווריום, מומלץ לקשור לגזע או לאבן.
ישנם עד כ-20 ווריאציות של טחב זה בכל רחבי המדינות הצפוניות למרות שהוא יכול לשרוד בטמפרטורות יחסית גבוהות למוסים, צבעו ירוק זית והוא יכול להוות נקודה פוקאלית באקווריומים קטנים אשר הוא יכול לדמות עץ או להוסיף עומק לאקווריום, מוס זה לא אוהב גיזומים ויגיב בהתאם לכך בנוסף הצמח נראה הכי טוב בתאורה חזקה כאשר הצבע נהיה בהיר יותר ובנוסף תוספת דישון באקווריום מוסיפה לו המון.
בטבע הצמח גדל באגמים ובנחלים רדודים.
Willow Moss
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותזמין
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH1 עד 14
קושי גידולקל מאוד
ממדי הצמחמוציא גבעולים עד 25 ס"מ
דישון ו-Co2אין צורך אולם מומלץ בכדי שהצמח ייראה במיטבו.
כמות תאורהנמוכה עד גבוהה
מיקום הצמחאין חשיבות
קצב גדילהאיטי
כותבYoni_Sol
כמות צפיות6535
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
Willow Moss
Willow Moss
Willow Moss
Willow Moss
Willow Moss
Willow Moss