דג-זברה-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיMetriaclima Zebra
שם עבריזברה
שם לועזיZebra
מיקום גיאוגרפיאגם מלאווי, תפוצה בכל האגם.
כללימין זה יצר את מה שנקרא קומפלקס מטריאקלימה זברה. מדובר בקומפלקס שלם שממנו מגיעים עשרות מינים שונים, שלהרבה מהם הרבה ווריאציות גיאוגרפיות, וניתן למצוא דגים כמו גרשקי, פיינזילברי, אורורה, לומברדוי, זברה אדומה ועוד ועוד ועוד מקומפלקס זה. המין מטריאקלימה זברה עצמו הוא מין בעל עשרות ווריאציות גיאוגרפיות שנמצאות בכל רחבי אגם מלאווי, עם עשרות דוגמאות צבעים שונות. גם לחוקרים המנוסים ביותר קשה להבדיל בין וואריאציה לוואריאציה.מהחוף מייסוני
תנאי האקווריוםיש לספק אקווריום של 300-400 ליטרים ומעלה עם הרבה סלעים.
הבחנה בין המיניםאבחנה קלה. הזכרים כחלחלים והנקבות חומות.
גודל פוטנציאלי15 ס"מ
תזונהבטבע ניזון מתזונה צמחית. יש להוסיף ספירולינה לתפריט.
שותפים לאקווריוםמבונות אגרסיבות אחריות
מזגאגרסיבי
מזג תוך-מיניאגרסיבי מאוד
רבייהדוגר ר פה פוליגמי. יש לדאוג לאקווריום של 250 ליטרים ומעלה. יש לדאוג ליחס של 6 נקבות לכל זכר. הדגים מגיעים לבגרות מינית סביב גיל של 7 חודשים. משך הדגירה בפה יהיה כ21-24 ימים ולאחר מכן הנקבה תפלוט את הדגיגים ותחזירם לפה לסירוגין במהלך שלושת הימים הראשונים שלאחר הפליטה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותלא קיים בארץ כרגע.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH12 עד 20
קושי גידולקל
כותבSpitFire
כמות צפיות6409
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
מהחוף מייסוני
מהחוף מייסוני
ממפרץ צ\'ילומבה
ממפרץ צ\'ילומבה
ממפרץ נקטנגה
ממפרץ נקטנגה
OB
OB