דג-זהרון אנטנטה-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיPterois antennata
שם עבריזהרון אנטנטה
שם לועזיAntennata Lionfish
מיקום גיאוגרפיסרי לנקה,אפריקה,אינדונזיה.
כלליזהרון אנטנטה הינו זהרון מדהים. צייד לילי ומאוד פעיל בלילה וכשעולה האור הוא חוזר לאיזור המסתור שלו כשראשו מוטה כלפי מטה. הזכרים יותר אגרסיביים מהנקבות.יש לו פסים אנכיים בצבע אדום,לבן ושחור וסנפיריו מאוד גדולים ומרשימים. כמו כל הזהרונים יש לו קוצים ארסיים ועקיצה ממנו עלולה לגרום לכאבים איומים אפילו מס' ימים.
הוא חי בלגונות ושוניות אלמוגים ואזורים סלעיים בעומקים של עד 70 מטר. כמו כל הזהרונים הוא נחשב צייד מיומן האורב לטרף שלו ובמהירות בולע אותו.
טווח מליחות:1020-1025.
Pterois antennata
תנאי האקווריוםהחל מ-200 ליטר.
יש ליצור עבורו מסלעה עם מקומות מסתור, מערות,כוכים.
הבחנה בין המיניםלא ידוע.
גודל פוטנציאלי20 ס"מ
תזונהיש לתת לו בהתחלה מזון חי ולאחר מכן לנסות במקביל להרגילו למזון קפוא ואף יבש.
שותפים לאקווריוםלא מומלץ לשכנו עם דגים קטנים וחסרי חוליות כדוגמת סרטנים מאחר ויטרפו.
מזגסמי אגרסיבי
מזג תוך-מיניאגרסיבי
רבייהמטילי ביצים.
בשעות הערביים הזכר יוזם את החיזור ובוחר נקבה וחג סביבה מס' פעמים ואז עולה אל פני שטח המים ואחריו עולה הנקבה. הזכר שוחה מתחת לפני המים והנקבה משחררת הרבה ביצים. הביצים צפות מתחת לפני המים דבוקות בריר והזכר משחרר זרע החודר לביצים ומפרה אותם והביצים בוקעות תוך 36 שעות בערך. אם מגיע זכר נוסף הזכר ינסה להניסו קודם ע"י איום בקוציו ואם לא יעזור ינסה לנשוך את ראשו ואז אחד מהם עלול להיפצע מאוד.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנדיר.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH8 עד 12
קושי גידולבינוני
משפחהScorpaenidae
רמת מליחות1.025
התאמה לריףלא
כותבguy
כמות צפיות2623
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
Pterois antennata
Antennata Lionfish
Pterois antennata
Antennata Lionfish
Antennata Lionfish
Pterois antennata