דג-חילזון תפוח ענק-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיPomacea (pomacea) haustrum
שם עבריחילזון תפוח ענק
שם לועזיTitan Apple snail
מיקום גיאוגרפידרום אמריקה
כלליחילזון זה הינו הגדול במשפחת חלזונות התפוח. אני מכנה אותו הבולדוזר של האקווריום שכן הוא אוכל כל מה שנקרא בדרכו במיוחד צמחייה. צבעו חום זהבהב ועליהם פסים שחורים. חילזון זה הינו אוכל כל ולא כדאי לשכנו באקווריום צמחייה שכן הוא ינשנש מכל הבא לפה. גם עם ציקלידים ודגים אגרסיביים לא כדאי לשכנו שכן הם ינשנשו אותו. חילזון זה נחשב מהמינים הגדולים יותר ויכול להגיע לגדלים מרשימים
תנאי האקווריוםאינו בררן במיוחד, יש לדאוג למכסה שכן חילזון זה אוהב לצאת לטיול מחוץ לאקווריום.
הבחנה בין המיניםהנקבות גדולות יותר מן הזכרים, וקצוות הקונכיה של הנקבה שטוחות, לעומת הזכר שצורת הכונכיה בקצוות הינה מעוגלת.
גודל פוטנציאלי12 ס"מ
תזונהאוכל כל, יש לדאוג למזון צמחי
שותפים לאקווריוםשותפים רגועים.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינישקט ורגוע
רבייהיש לדאוג לפריטי זכר ונקבה. חילזון זה מדביק את ביציו מחוץ למים ולכן יתרבה בעיקר באביב. הנקבה תדביק ביצים ירקרקות צהובות על דופן האקווריום או מקום מוצק אחר שקרוב לשפת המים והזכר יפרה אותם. הבקיעה תתרחש כעבור שבוע.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותמגיע מעת לעת, יש לבחון כי לא מדובר בתפוח זהב או ליניאטה.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH2 עד 12
קושי גידולקל מאוד
כותבevox
כמות צפיות9031
קישור לפרופיל
תמונות נוספות