דג-טונינה ריו נגרו-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיSyngonanthus Rio Negro
שם עבריטונינה ריו נגרו
שם לועזיTonina Rio Negro
מיקום גיאוגרפידרום אמריקה
כללימדובר על צמח מאוד ייחודי בצורתו היות ורוב הצמחים במשפחה הזו הם צמחי גבעול צמח זה תחת תאורה גבוהה נשאר נמוך ואפשר ומתרבה ע"י שלוחות.
הצמח מגיע אלינו מנהר הריו-נגרו אשר מתחבר עם האמזנוס בו הצמח גדל בתנאים של מים חומציים, הצמח חייב תאורה גבוהה, מים רכים, דישון מיקרו + ברזל + דישון מאקרו
בנוסף הצמח חייב GH נמוך מ-5.
הצמח מותאם לאקווריום הייטק בעל תאורה גבוהה ומים רכים בלבד, מומלץ לשים צמח זה באזור מואר באקווריום רצוי בקדמת האקווריום, ההתרבות של הצמח נעשית ע"י שלוחות מחלקו העליון של הצמח.
Syngonanthus Rio Negro
איזור מחיהאיזור מחיה
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH0 עד 7
קושי גידולקשה
ממדי הצמחצמח גבעול, קוטר ראש עד 4-5 ס"מ
דישון ו-Co2הצמח דורש דישון מקיף של מיקרו + מאקרו,
הצמח חייב CO2 + מים רכים
כמות תאורהגבוהה עד גבוהה
מיקום הצמחאין חשיבות
קצב גדילהבינוני
משפחהSyngonanthus
כותבYoni_Sol
כמות צפיות3754
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
Syngonanthus Rio Negro
Syngonanthus Rio Negro
Syngonanthus Rio Negro
Syngonanthus Rio Negro
Syngonanthus Rio Negro
Syngonanthus Rio Negro