דג-טטרה דיסקוס-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיBrachychalcinus orbicularis
שם עבריטטרה דיסקוס
שם לועזי Discus Tetra
מיקום גיאוגרפיגיאנה וסורינם
כלליטטרה דיסקוס נקראת כך על שום הצורה העגולה שלה. זהו דג שיחסית גדול למשפחת הטטרות. דג זה איננו נפוץ בתחביב אך יכול להוות תוספת מרשימה למיכל. דג זה מצריך מיכל גדול משל שאר הטטרות. במבט חטוב דג זה מזכיר החלאה של מטיניס רד הוק וגרזן.
תנאי האקווריוםאקווריום החל מ100 ליטר, מומלץ לתת לכל דג 5-7 ליטר, מומלץ לגדל את הדג באקווריום צמחיה, הם מרגישים בטוחים יותר במספרים גדולים והצבעים שלהם בולטים אפילו יותר כשהם באקווריומי צמחיה.
הבחנה בין המיניםלרוב לזכרים יש בטן שטוחה ולנקבות בטן עגולה יותר
גודל פוטנציאלי12 ס"מ
תזונהאוכלי כל, אפשר לתת מזון על בסיס צמחי ומזון על בסיס בשרי, מומלץ לגוון עם אוכל שמיועד לדגים טרופיים (לרוב עם אחוז חלבון גבוה שמקורו בצמחים או מקמח דגים) ולתת תולעי דם פעמיים בשבוע כפינוק
שותפים לאקווריוםיש לשכן עימם דגים שאינם אגרסיביים ואולם אין לשכנם עם דגים בעלי מימדים קטנים שכן הם עלולים להציק להם ואף לגרום למותם. ניתן לשכנם עם ציקלידים דרום אמריקאים שקטים כגון גאופגוסים, אפיסטוגרמות, רמירזים וכו'
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינישקט ורגוע
רבייהאין הרבה מידע על רביית שבי של דג זה אך כמו רוב משפחתו זהו דג אשר מטיל ביצים ע"ג אלמנטים ולא שומר עליהם. הביצים יבקעו תוך 6 ימים וניתן להאכילם באוכל זעיר דוגמת אינפוזוריה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנדיר
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH2 עד 12
קושי גידולקל
כמות צפיות7743
קישור לפרופיל
תמונות נוספות