דג-טטרה יהלום -ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיMoenkhausia pittieri
שם עבריטטרה יהלום
שם לועזיDiamond tetra
מיקום גיאוגרפיונצואלה
כללידג יפיפה שקצת חריג בגודלו למשפחת הטטרות המוכרת. הדג נקרא כך על שום דוגמת היהלומים של קשקשיו שנראים בולטים במיוחד בתנאי תאורה נאותים.דג זה הורבה בעבר בשבי וקיימות כמה חוות (לא בארץ) שמרבות דג זה באופן תדיר.טטרה יהלום
תנאי האקווריוםאקווריום החל מארבעים ליטר, מומלץ לתת לכל דג 3-5 ליטר, מומלץ לגדל את הדג באקווריום צמחיה, הם מרגישים בטוחים יותר במספרים גדולים והצבעים שלהם בולטים אפילו יותר כשהם באקווריומי צמחיה.
הבחנה בין המיניםאפשר להבחין בין זכרים לנקבות לפי הבטן, צריך "להרעיב" את הדגים ליום יומיים ולראות למי יש בטן בולטת יותר, לרוב לזכרים יש בטן שטוחה ולנקבות בטן עגולה יותר בבגרות.
גודל פוטנציאלי7 ס"מ
תזונהאוכלי כל, אפשר לתת מזון על בסיס צמחי ומזון על בסיס בשרי, מומלץ לגוון עם אוכל שמיועד לדגים טרופיים (לרוב עם אחוז חלבון גבוה שמקורו בצמחים או מקמח דגים) ולתת תולעי דם פעמיים בשבוע כפינוק
שותפים לאקווריוםהדגים יסתדרו עם דגים שקטים כמו קורידורסים, טטרות אחרות, גופים יש לשים לב שהדגים לא מציקים להם בגלל הזנב שלהם. לא מומלץ לשלב עם דגים גדולים מכיוון שהם אוכלים אותם בטבע וציקלידים אחרים.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינישקט ורגוע
רבייההרבייה פשוטה. יש לשכן 2 זכרים על 5-6 נקבות, ובהדרגה להוריד טמפ' לכ26 מעלות. לאחר כשבוע, והאכלה במזון צימחי וחי, יש להעלות את הטמפ' בכ-2 מעלות. את האק' יש למלא בצמחייה. לאחר תהליך ההזדווגות הנקבות מטילות ביצים בכל האק' ולא מטפלות בהם. ולכן מרגע ההפרייה יש להוציא את ההורים. הדגיגים יבקעו אחרי יום. יש להזינם באיפוזריה או אבקת ספירולינה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותדי נדיר
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH4 עד 10
קושי גידולקל
כותבevox
כמות צפיות8537
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
טטרה יהלום
טטרה יהלום
טטרה יהלום
טטרה יהלום