דג-טטרה לימונית-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיHyphessobrycon pulchripinnis
שם עבריטטרה לימונית
שם לועזיlemon tetra
מיקום גיאוגרפינהר Tapajós-דרום אמריקה
כלליאת הדג הקטן הזה אפשר למצוא רק בנהר Tapajós שאורכו 1200 מייל (כמעט אלפיים קילומטר) ולא בשום מקום אחר בעולם. זהו דג קטן ושקט שיסתדר באקווריום צמחיה קהילתי עם דגים שקטים (טטרות אחרות,קורידורסים וכו). לדג גוף אפור עם גוון מעט צהוב, הסנפירים שלו שחורים וצהובים ועיניו אדומות. זהו דג להקה ויש לשכן לפחות 5 פריטים באותו אקווריום.טטרה לימונית
תנאי האקווריוםאקווריום של 40 ליטר ומעלה, על כל דג כדיי לתת 2-4 ליטר.
אקווריום צמחיה יהיה מצויין.
יש לדאוג להחלפות מים קבועות+אנטי כלור ושמירה על איכות מים בינונית עד גבוהה מאוד.
הבחנה בין המיניםלא ידוע
גודל פוטנציאלי4 ס"מ
תזונהאוכלי כל, מומלץ לגוון כמה שיותר, דפדפים על בסיס צמחי+בשרי עם אוכל חי כמו תולעי דם יהיו מצוינים.
שותפים לאקווריוםדגים שקטים ורגועים, הדג הוא דג עדין ולא ישרוד הצקות של דגים תוקפניים.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינינוטה לתוקפנות
רבייההדודן המפורסם של הדג הזה, הניאון טטרה, נחשב לדג פורה מאוד כאשר מעמידים אותו ליד הטטרה הלימונית, הטטרה הלימונית קשה מאוד לרבייה, והרבייה עצמה דורשת אקווריום מתאים ומקום מוכן לביצים שהוטלו.
על מנת להרבות את הדגים האלה צריך להשים אותם באקווריום עם צמחיה מאוד מאוד צפופה כמו גא'ווה מוס, מפני שלאחר ההטלה של הביצים הן בוקעות 24 שעות לאחר ההטלה, הדגיגים יאכלו ע"י ההורים ולכן יש לספק להם מקומות מסתור רבים ככל שניתן באמצעות צמחים חיים, הזכרים יתפסו חלקים שונים באקווריום ויתחרו על המיקום הכי טוב באקווריום עם כל שאר הזכרים, הם יעמדו אחד מול השני וישוו גדלים במשך כמה דקות.
הם ישוו את הגודל שלהם באמצעות מעברים מהירים אחד מול השני, זה עלול להראות כתקיפות אבל זה ממש לא.
המים צריכים להיות רכים עד רכים מאוד וטיפה חומציים, אבל הטטרה הלימונית היא דג מאוד לא פורה, בטבע הם מתרבים פעם ב-15 חודשים. אז יכול להיות שאפילו אחריי שנה שנתיים של ניסיונות אולי לא תהיה לכם הצלחה ברבייה שלהם.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותלא נפוץ
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
קושי גידולבינוני
כותבאורן546
כמות צפיות8309
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
טטרה לימונית
טטרה לימונית
טטרה לימונית
טטרה לימונית