דג-כראצידיום-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיCharacidium fasciatum
שם עבריכראצידיום
שם לועזיCharacidium fasciatum
מיקום גיאוגרפיצפון אמריקה
כללישוכן קרקעית זה מזכיר את השועל המעופף הן במראה והן בהתנהגות. השם פאסידיום פירושו בלטינית פסים ומכאן שמו של הדג החביב הזה.
זהו דג שוכן קרקעית המסוגל לנבור במצע ולחפש מזון, בנוסף הדג יכול לאכול אצה חומה אם כי בבגרותהוא יסתמך בעיקר על מזון יבש. זהו דג המגיע מנחלים קרירים וצלולים בעלי מים רכים וחומציים.
כראצידיום
תנאי האקווריוםמיכל החל מ60 ליטר. יש לדאוג לדקורציית גזעי סחף, צמחייהתהווה ייתרון. חצץ כהה יבליט את צבעי הדג. יש לדאוג למקומות מסתור דמויי מערות כגון כדים וצינורות.
מים חצי רכים וחומציים.
הבחנה בין המיניםקשה מאוד, במט עילי בבגרות הנקבה תיהיה רחבה מעט באזור הבטן.
גודל פוטנציאלי10 ס"מ
תזונהאוכל כל, מעדיף מזון שוקע.
שותפים לאקווריוםיכול ליהיות יחד עם כל הדגים הטרופיים השקטים, תוקף את בני מינו ולכן לא כדאי לשכן יותר מ-1 במיכל קטן.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינינוטה לתוקפנות
רבייהמכניסים את הזכר לאק' רבייה של 60 ליטרים. תנאי המים צריכים ליהיות 22 מעלות, PH 6-6.5 מים רכים. יש להוסיף ג'אווה מוס להטלה. את הנקבה יש להוסיף יום יומיים לאחר הזכר. ההטלה תתרחש כבר באותו יום, לאחר שזוהו ביצים יש להוציא את ההורים. הדגיגים יבקעו לאחר כיומיים. יש להאכילם באוכל מיקרוני כגון אינפוזוריה ולאחר מכן ארטמייה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנדיר
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH2 עד 8
קושי גידולקל
כותבevox
כמות צפיות6925
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
כראצידיום
כראצידיום
כראצידיום
כראצידיום