דג-כריש אפולו-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיLuciosoma spilopleura
שם עבריכריש אפולו
שם לועזיApollo Shark
מיקום גיאוגרפיתאילנד, חצי האי מלזיה, איי סומטרה ובורנאו
כלליאחד הקרפיוניים הדווקא פחות ידועים, חי בנחלים בעלי זרימה חזקה, הופך מאוכל צמחים שקט בצעירותו לאוכל בשר תוקפני בבגרותו.דג נוי כריש אפולו
תנאי האקווריוםדג זה הוא שחיין מהיר, ולמרות שהוא לא דג גדול הוא דורש מרחב שחייה גדול-אורך מיכל החל מ1.20 מטר. אקווריום מעוצב בתור קרקעית נחל זורם, זרימה חזקה, מחומצן היטב, עם סלעים וגזעי סחף יוציאו את המיטב מדג זה. הוא לא בררן בתנאים, סך הכל דג קשוח.
הבחנה בין המיניםנקבות בוגרות מינית יהיו גדולות יותר מהזכרים.
גודל פוטנציאלי25 ס"מ
תזונהבצעירותו אוכל צמחים ואצות, ככל שהוא מתבגר הוא הופך להיות אוכל בשר.
שותפים לאקווריוםבצעירותו דג זה ניתן לשילוב עם כל דג שלא נכנס לפיו, אך ככל שהוא בוגר הוא הופך להיות אגרסיבי ומהווה סכנה לטטרות שקטות. ירגיש טוב יותר בקבוצה של 3 פריטים.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינישקט ורגוע
רבייהלא ידוע על רבייה בשבי.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותמגיע מדי פעם.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH4 עד 15
קושי גידולקל
כותבFishDude
כמות צפיות7663
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
דג נוי כריש אפולו
כריש אפולו
כריש אפולו
כריש אפולו
כריש אפולו
כריש אפולו