דג-למנה מינור-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיLemna minor
שם עברילמנה מינור
שם לועזיLemna minor
מיקום גיאוגרפיעולמי
כלליאת הצמח למנה מינור ניתן למצוא ברחבי העולם
במים עומדים או בעלי זרימה איטית, הצמח מאוד סלחני לגבי התנאים באקווריום, ניתן לגדל אותו במגוון טמפרטורות ואין בעיה עם מים רכים או קשים.
מומלץ להוסיף ברזל למים בכמויות קטנות אחרת הצמח יצהיב וימות.

הצמח יסתפק בתאורה נמוכה ומעלה, מומלץ מאוד לאקווריום בעלי תנועת מים איטית אחרת יהיה מאוד קשה לשלוט בצמח, קצב הריבוי שלו מהיר מאוד למרות גודלו של הצמח הוא יכול לכסות את שטח האקווריום מהר מאוד.

לא מומלץ לאקווריומי צמחייה עקב חסימת התאורה אולם הוא ישרה תחושת רוגע על הדגים ויגדל שורשים וכמו כן יוריד את רמת הניטראט במים.
Lemna minor
איזור מחיהאיזור מחיה
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH1 עד 14
קושי גידולקל מאוד
ממדי הצמחרוחב 0.25 ס"מ
דישון ו-Co2ברזל בלבד
כמות תאורהנמוך עד גבוה
מיקום הצמחאין חשיבות
קצב גדילהמהיר
משפחה Lemnaceae
כותבYoni_Sol
כמות צפיות3641
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
Lemna minor
Lemna minor
Lemna minor
Lemna minor
Lemna minor
Lemna minor