דג-מורי טנגניקה-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיVariabilichromis moori
שם עברימורי טנגניקה
שם לועזימורי טנגניקה
מיקום גיאוגרפידרום אגם טנגניקה
כללידג ממשפחת הנאולמפרולוגוס שמזכיר במראהו את הקלבוס ,אך עם אופי קצת שונה ממנו.דג אגרסיבי ומיוחד.הצעירים צהבהבים עד גודל 5-6 ס"מ אז כשהם מתחילים להתבגר הם הופכים להיות חומים ולאט לאט כהים יותר ויותר עד ממש צבע שחור.תנאי האקווריוםיש לספק אקווריום עם הרבה מערות ומקומות מסתור
הבחנה בין המיניםאין הבדל בין המינים.הנקבה גדולה יותר בבגרות ולזכר סנפיר ארוך יותר
גודל פוטנציאלי13 ס"מ
תזונהניזון מאוכל בשרי.אוכל כל.אוהב טרף חי
שותפים לאקווריוםרוב הטנגניקאיםhttp://fresmsbezeqץtripodץcom/
מזגאגרסיבי
מזג תוך-מיניאגרסיבי מאוד
רבייהמטיל מצע.כשהדגים בוקעים(עד כ 300 ) ועד בערך גודל של 4-6 ס"מ הצבע שלהם צהוב שמנת וכשהם גדלים צבעם הופך לפחם - אפור עם קצוות סנפירים זוהרים בצבע כחול.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנדיר
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
קושי גידולקל
כותבאלון בן עמי
כמות צפיות5124
קישור לפרופיל
תמונות נוספות