דג-מורי משויש-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיPlacidochromis sp. " Phenochilus Tanzania"
שם עברימורי משויש
שם לועזיStar Saphire
מיקום גיאוגרפיאגם מלאווי, בחלקו הצפוני מזרחי, לרוב ליד החופים לופינגו וקסינדה.
כלליהמורי המשויש הינו אחד מהדגים האטרקטיביים ביותר שקיימים באגם מלאווי. בגיל מבוגר של 3-4 שנים דג זה יציג צבעים מרהיבים ביופים שידהימו כל אחד.
דג זה הינו אחד מהעוקבים הכחולים (ראה;מורי דולפין, אלקטרה) וגם אוהב מאוד לעקוב אחרי תניולת'ריינופס פראורביטליס (Taeniolethrinops praeorbitalis)
המורי משויש אינו באמת מורי ושמו נקרא כך בגלל שישנו דמיון בינו לבין המורי הרגיל. המורי המשויש הגיע לארץ לראשונה בסוף שנות ה90.
מורי משויש
תנאי האקווריוםיש לספק אקווריום של 400 ליטרים עם הרבה מרחב שחיה.
הבחנה בין המיניםאבחנה קלה. זכרים עם צבע כחול חזק, ובגיל מאוחר יותר גם "שיבוץ" על כל הגוף. הנקבות עם כחול כהה ועמום ועם פסים אנכיים לאורך כל גופן.
גודל פוטנציאלי25 ס"מ
תזונהאוכל שאריות, יש לספק מזון מלא לציקלידים.
שותפים לאקווריוםהפלוכרומינים רגועים אחרים.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינינוטה לתוקפנות
רבייהדוגר פה פוליגמי. יש לדאוג לאקווריום של 500 ליטרים ומעלה. יש לדאוג ליחס של 5 נקבות לכל זכר. הדגים מגיעים לבגרות מינית סביב גיל של 14 חודשים. משך הדגירה בפה יהיה כ24-28 ימים ולאחר מכן הנקבה תפלוט את הדגיגים ותחזירם לפה לסירוגין במהלך שלושת הימים הראשונים שלאחר הפליטה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותמגיע לעיתים...
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH12 עד 20
קושי גידולקל
כותבSpitFire
כמות צפיות9073
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
מורי משויש
ציקליד מורי משויש
מורי משויש
ציקליד מורי משויש