דג-מטיניס חבוש שחור-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיMyleus schomburgkii
שם עברימטיניס חבוש שחור
שם לועזיBlack-barred Myleus
מיקום גיאוגרפיונצואלה, פרו וברזיל
כלליאחד המטיניסים המעניינים ביותר. דג זה נקרא חבוש (אסיר) שחור על שום הפס שחוצה את גופו ומזכיר כתונת פסים של אסירים בעבר. דג זה הינו אגרסיבי אך יחד עם זאת ירגיש היטב בלהקה.
תנאי האקווריוםעדיף אקווריום רחב (מ80 ס"מ ומעלה) ובנפח של 150 ליטרים ומעלה. יש להוסיף לאקווריום גזעים וצמחים חזקים ומהירי גדילה אשר לא ינזקו על ידי הדג.
הבחנה בין המיניםלא ניתן בעין בלתי מזויינת
גודל פוטנציאלי12 ס"מ
תזונהאוכלי כל, אפשר לתת מזון על בסיס בשרי, מומלץ לגוון עם אוכל שמיועד לדגים טרופיים (לרוב עם אחוז חלבון גבוה שמקורו בצמחים או מקמח דגים) ולתת תולעי דם פעמיים בשבוע כפינוק.
שותפים לאקווריוםיש לשכנו עם דגים שמי אגרסיביים וציקלידים רגועים.
מזגנוטה לתוקפנות
מזג תוך-מינישקט ורגוע
רבייהקלה - יש לשכן להקה באקווריום עם קבוצת צמחים מפלסטיק שם הביצים יוטלו.
מומלץ להוציא את הבוגרים לאחר ההטלה , הביצים יבקעו לאחר כ 24 שעות והדגיגים יכלו לשחות לאחר יומיים שלושה בתקופה הראשונה יש להאכיל הבזון התחלתי אינפוזוריה
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנדיר
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH2 עד 12
קושי גידולקל
כותבevox
כמות צפיות6566
קישור לפרופיל
תמונות נוספות