דג-מילומו-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיPlacidochromis milomo
שם עברימילומו
שם לועזיSuper VC 10
מיקום גיאוגרפיאגם מלאווי תפוצה בכל האגם
כלליהפלסידוכרומיס מילומו (Placidochromis milomo). הינו דג מאוד מעניין שלא נראה ולא מתנהג כמו שאר הפלסידוכרומיסים (Placidochromis). דג זה נמצא בסביבה הסלעית העמוקה באגם, בתחביב הוא ידוע בתור Super VC 10 שהיה דגם של מטוס שעשה משלוחים ארוכי טיסות בין מלאווי ללונדון. פיטר דייוויס הטביע את המונח הזה, כשהתכוון שדג זה "טס" במהירות ברגע שהוא רואה צוללן מתקרב עם רשת לתופסו. לפלסידוכרומיס מילומו יש דיסטריביוציה (תפוצה) בכל רחבי האגם, בטבע מגיע לגדלים של עד 20 ס"מ, התפריט שלו מכיל זחלי יתושים, חסרי חוליות, ומדי פעם גם דגיגי מבונות.
דג זה הינו בעל שפתיים עבות שאיתן הוא תופס את הטרף שלו, כמו שהוזכר למעלה (ראה: אקלקטוכרומיס. ראה: יוקיילוס)
תנאי האקווריוםיש לספק אקווריום של 400 ליטרים ומעלה עם הרבה מרחב שחיה ומצע חולי.
הבחנה בין המיניםיחסית קלה, זכרים צבעוניים ונקבות חומות. סביב גיל של שנה יתחיל להתפתח צבע אצל הזכרים, דבר שיקל על ההבחנה.
גודל פוטנציאלי25 ס"מ
תזונהיש לספק תזונה בשרית, מדובר בפיסקיוור (טורף).
שותפים לאקווריוםהפלוכרומינים גדולים אך רגועים אחרים.
מזגנוטה לתוקפנות
מזג תוך-מיניסמי אגרסיבי
רבייהדוגר פה פוליגמי. יש לדאוג לאקווריום של 450 ליטרים ומעלה. יש לדאוג ליחס של 5 נקבות לכל זכר. הדגים מגיעים לבגרות מינית סביב גיל של 14 חודשים. משך הדגירה בפה יהיה כ24-28 ימים ולאחר מכן הנקבה תפלוט את הדגיגים ותחזירם לפה לסירוגין במהלך שלושת הימים הראשונים שלאחר הפליטה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותניתן למצוא פה ושם.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH12 עד 20
קושי גידולקל
כותבSpitFire
כמות צפיות6471
קישור לפרופיל
תמונות נוספות