דג-מיני פליה-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיRiccardia chamedryfolia
שם עברימיני פליה
שם לועזיMini Pellia or Coral Moss
מיקום גיאוגרפיאסיה
כללימוס יפה וקטן דומה מאד לפליה לא זקוק לתנאים מיוחדים אבל עקב גדילתו האיטית הוא הופך לרגיש לאצות ישנו צמח שנקרא בגרמנית Süsswassertang או luma fern שמוכר בטעות ונמכר גם הוא כמיני פליה.
גילו לאחרונה שצמח זה הוא בכלל לא מוס או אצה והוא שרך הצמח חייב להיות קשור כיד לא לצוף כמו המיני פליה הוא לא צריך תוספי דישון או פד"ח לגדל מצוין בתאורה נמוכה
את הצמח נהוג לקשור לאובייקט ולייצב באקווריום.
תנאי האקווריוםמים רכים עד קשים
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותמגיע מעת לעת
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
קושי גידולבינוני
ממדי הצמחעד 3 ס"מ גובה
דישון ו-Co2לא חייב אבל יטיב עם הצמח
כמות תאורהנמוכה עד גבוהה
מיקום הצמחאין חשיבות
קצב גדילהאיטי
משפחהMonosolenium
כותברני גולן
כמות צפיות4389
קישור לפרופיל
תמונות נוספות