דג-נימפאה לוטוס אדומה-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיNYMPHAEA LOTUS 'RED'
שם עברינימפאה לוטוס אדומה
שם לועזיNYMPHAEA LOTUS
מיקום גיאוגרפימערב אפריקה
כללינימפאה לוטוס אדומה ידועה בגם בשם נימפאה טייגר לוטוס גדלה במערב אפריקה באזורים טרופיים החל מאגמים ועד ברכות קטנות נהייתה צמח זמין מאוד בתחביב עקב צורתה הייחודית והקלות גידול שלה.
צמח זה מוציא עלים אשר יכולים להגיע עד לגובה פני המים ויצמח בכמעט כל תנאי גידול באקווריום.
מומלץ לגזום את העלים שלו לפני שהם מגיעים לפני המים מכיוון שברגע שהצמח ישלח עלים לפני המים יהיה קשה יותר לקבוע את צורתו מחדש.
גיזום מתמיד ייתן לצמח את צורתו הנמוכה בנוסף תאורה חזקה תעזור להוצאת עלים נמוכים יותר והוצאת הצבע האדום, אולם הצמח לא צריך כלל דישון,CO2 או תאורה חזקה בכדי להתקיים למרות שדישון, מצע מדושן, תאורה גובהה יוציאו ממנו את המיטב.
לצמח מערכת שורשים מאוד מפותחת לכן לא מומלץ לעקור אותו אחרי שהתפתח יותר מכמה חודשים, אפשר לשתול אותו בעציץ באקווריום וכך ניתן להעביר אותו בקלות למיקום שונה.
בכדי לראות פריחה מצמח זה חובה לתת לעלים להגיע לפני המים.
נימפאה לוטוס
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותשכיח
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH1 עד 14
קושי גידולקל מאוד
ממדי הצמחהצמח מגיע עד גובה 80 ס"מ
דישון ו-Co2הצמח לא צריך דישון או CO2 אולם מומלץ מצע מדושן
כמות תאורהנמוכה עד גובהה
מיקום הצמחאין חשיבות
קצב גדילהבינוני
משפחהNymphaeaceae
כותבYoni_Sol
כמות צפיות5944
קישור לפרופיל
תמונות נוספות