דג-ניצב-ראש נקוד-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיChilodus punctatus
שם עבריניצב-ראש נקוד
שם לועזיSpotted headstander
מיקום גיאוגרפיהחלק העליון של האמאזונס,נהר טוקאטינס, חלקו העליון של האוריאונקו.
כללישמו של הדג ניתן לו עקב צורת שחייתו המוזרה-הוא שוחה עם ראשו כלפי מטה ומובל על ידי זרמי המים בטבע, כשלפעמים נותן "ספירנטים" מהירים וקצרים עם זנבו.ניצב-ראש נקוד
תנאי האקווריוםנפח מיכל החל מ80 ליטר.מקומות מסתור מרובים בצורת צמחייה עבותה וגזעים. דג זה הופך לביישן מאוד בתאורה חזקה, עד כדי אי אכילה ללא צל. דג זה דורש פרמטרים טובים מאוד של המים, וכל שינוי בהם יכול לגרום לו לחלות ולמות.
הבחנה בין המיניםנקבה מעט עגולה יותר מהזכר.
גודל פוטנציאלי9 ס"מ
תזונהאוכל חי בעיקר, אצות, אך גם יכול להסתדר גם באוכל יבש.
שותפים לאקווריוםדג שקט מאוד ולהקתי, לא יציק לאף דג, אולם דווחו מקרים מעטים של אגרסיביות קיצונית כלפי בני מינו כשהיה רק זוג באקווריום, לכן מומלץ להחזיק להקה של לפחות 5 פריטים.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינישקט ורגוע
רבייהקלה. יש להשתמש במיכל גדול בעל קרקע חולית, עם דקורציית גזעים והרבה צמחים.
יש לתת אוכל חי, בעיקר יתושי לארווה אדום וקיקלופים בתוספת צמחית.
המים צריכים להיות בעלי 6-7 PH וקשיות 10KH, עם אור עמום. הנקבה תטיל כ3-5 ביצים בגודל 1.5 מ"מ, לאחר שהן בוקעות יש להוציא את ההורים. הדגיגים לא קשים לגידול ומומלץ להאכיל אותם בארטמיה בתוספת צמחית.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנדיר.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH2 עד 12
קושי גידולבינוני
כותבFishDude
כמות צפיות6693
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
ניצב-ראש נקוד
ניצב-ראש נקוד
דג ניצב-ראש נקוד
ניצב-ראש נקוד
דג ניצב-ראש נקוד
ניצב-ראש נקוד