דג-סוקולופי-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיPseudotropheus socolofi
שם עבריסוקולופי
שם לועזיPundani
מיקום גיאוגרפיאגם מלאווי, בחלקו המוזמביקי של האגם, לרוב ליד החוף טומבי.
כלליהסוקולופי הינו אחת המבונות הנפוצות ביותר בעולם וכן גם בארץ. צבעיו היפים ומזגו הנוח יחסית הפכו אותו לפופולרי עד מאוד.
בעבר היה הדג פופולרי עד מאוד, אך היום משנהיה נפוץ עד מאוד איבד את הפופולריות אצל ה"חובבים המתקדמים." לסוקולופי מספר וואריאציות גיאוגרפיות, בחלק מהן חסר פסים שחורים על סנפירי הגב והשת.
סוקולופי
תנאי האקווריוםיש לספק אקווריום של 150 ליטרים ומעלה עם הרבה סלעים.
הבחנה בין המיניםקשה, אין הבדלים ניכרים הנראים לעין בין הזכרים לנקבות.
גודל פוטנציאלי14 ס"מ
תזונהבטבע ניזון מתזונה צמחית. יש להוסיף ספירולינה לתפריט.
שותפים לאקווריוםמבונות סמי אגרסיביות אחרות.
מזגנוטה לתוקפנות
מזג תוך-מיניסמי אגרסיבי
רבייהדוגר ר פה פוליגמי. יש לדאוג לאקווריום של 250 ליטרים ומעלה. יש לדאוג ליחס של 6 נקבות לכל זכר. הדגים מגיעים לבגרות מינית סביב גיל של 7 חודשים. משך הדגירה בפה יהיה כ21-24 ימים ולאחר מכן הנקבה תפלוט את הדגיגים ותחזירם לפה לסירוגין במהלך שלושת הימים הראשונים שלאחר הפליטה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנפוץ
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH12 עד 20
קושי גידולקל
כותבSpitFire
כמות צפיות7949
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
סוקולופי
סוקולופי
סוקולופי
סוקולופי