דג-סטריגטוס-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיDimidiochromis strigatus
שם עבריסטריגטוס
שם לועזיHaplochromis Sunset
מיקום גיאוגרפיאגם מלאווי, תפוצה בכל האגם - בעיקר באזורים הרדודים.
כלליהסטריגטוס הוא בן דודו של הקומפרסיספס (נושך העיניים) ושניהם מגיעים מהגנרה דימידיוכרומיס (Dimidiochromis). הסטריגטוס ניזון כמו שאר המינים מהגנרה הזו מדגיגים של מבונות אך גם ניזון מחסרי חוליות קטנים. כשאר הדגים בגנרה זו, הנקבות יכולות להטיל עד 250 ביצים!
תנאי האקווריוםאקווריום של 400 ליטרים עם הרבה מרחב שחיה. יש להוסיף ווליסנריות או צמחים גבוהים אחרים לאקווריום שכן הקומפרסיספס אוהב לשחות ביניהם.
הבחנה בין המיניםקלה יחסית. הזכרים מקבלים צבעים של כחול מטאלי, קצת אדום וקצת כתום בעוד שהנקבות נשארות כסופות. יש לשים לב שזכרים רק סביב גיל של חצי שנה מתחילים להראות צבע התחלתי.
גודל פוטנציאלי25 ס"מ
תזונהדג פיסקיוור (טורף) לחלוטין. יש לספק תזונה בשרית.
שותפים לאקווריוםהפלוכרומינים גדולים אחרים.
מזגסמי אגרסיבי
מזג תוך-מיניאגרסיבי
רבייהדוגר פה פוליגמי. יש לדאוג לאקווריום של 600 ליטרים ומעלה. יש לדאוג ליחס של 5 נקבות לכל זכר. הדגים מגיעים לבגרות מינית סביב גיל ש 18 חודשים. משך הדגירה בפה יהיה כ24-28 ימים ולאחר מכן הנקבה תפלוט את הדגיגים ותחזירם לפה לסירוגין במהלך שלושת הימים הראשונים שלאחר הפליטה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנדיר.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH12 עד 20
קושי גידולבינוני
כותבSpitFire
כמות צפיות4407
קישור לפרופיל
תמונות נוספות

זכר בוגר