דג-סכין ליצן-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיChitala ornata
שם עבריסכין ליצן
שם לועזיClown Knifefish
מיקום גיאוגרפיתאילנד והודו
כלליהסכין ליצן הינו דג מרתק ומוזר שנקרא כך כמובן בשל צורתו הסכינית. דג זה הינו כסוף עם נקודות שחורות כשתבנית הנקודות יכולה להשתנות מדג לדג. דג זה מיחוד מפני שסנפרו התחתון והאחורי מחוברים למקשה אחת. הדג מוזר מכיוון שראשו ועיניו קטנות משמעותית לגודל הגוף. דג זה מגיע לגודל מרשים וגודל מהר ויש לקחת זאת בחשבון. כאשר תנאי החמצן המומס במים גרועים מסוגל דג זה לנשום חמצן היישר מהאוויר.דג סכין ליצן
תנאי האקווריוםנפח מיכל החל מ 300 ליטר.
דרוש מרחב שחייה גדול.
מכסה הוא בגדר חובה.
יש צורך בדקורציות לרוב כדי שהג יוכל להתחבא. צמחייה צפה או אמצעי הצללה יתקבלו בברכה.
הבחנה בין המיניםאין הבחנה בין המינים
גודל פוטנציאלי100 ס"מ
תזונהאוכל כל ותזונתו היא בשרית.
ניתן לשלב מזון חי ולצעירים זה בגדר חובה.
שותפים לאקווריוםעם דג זה רצוי לשלב פרטים אגרסיביים וגדולים מכיוון שמפאת גודלו העמרשים לא יסס לטרוף כל מה שיוכל להכניס לפיו ואף ראיתי פעם סכין ליצן שמנסה לטרוף דג תוכי בינוני.
מזגאגרסיבי
מזג תוך-מינינוטה לתוקפנות
רבייהניתן להרבות דג זה.
לאחר מעקב על חיזורים, יש לשכן זכר ונקבה באקווריום בודד. הנקבה תטיל ביציה ולאחר מכן הזכר יפרה אותם וישמור עליהם. בשלב זה יש להוציא הנקבה מחשש לחייה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותשכיח
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH6 עד 14
קושי גידולקל
כותבevox
כמות צפיות11915
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
דג סכין ליצן
סכין ליצן
דג סכין ליצן
סכין ליצן