דג-פטריה מנוקדת-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיActinodiscus sp
שם עבריפטריה מנוקדת
שם לועזיSpotted Mushroom
מיקום גיאוגרפימזרח/דרום אסיה, האוקינוס השקט
כללייש לפטריה מגוון רחב של צבעים, מרקמים ודפוסים. חלקם צבעים אחידים, וצבעים אחרים הם מפוספסים או מנומרים. המנומרים בדרך כלל ירוקים עם כתמים.

Spotted Mushroom
תנאי האקווריוםהיא קלה יחסית לגידול, ובתנאים המתאימים, היא תתרבה ותתפשט בקצב מהיר . באופן כללי, היא זקוקה לרמת אור בינונית ולזרימת מים בינוניות בתוך האקווריום, היא חצי אגרסיבית ודורשת מרחב גדול בינה ולבין אלמוגים וחסרי חוליות אחרים.
תזונהבנוסף להאכלה של חומרי הזנה קטנים כמו זופלנקטון ניתן לספק גם בייבי ארטמיה, מומלץ להוסיף תוספים כמו יוד וסטריס אלמנט.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותמגיעה לעיתים
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
קושי גידולקל
משפחהDiscosomatidae
רמת מליחות1.025
התאמה לריףכן
כותבalon
כמות צפיות2790
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
Spotted Mushroom
פטריה מנוקדת
Actinodiscus sp
פטריה מנוקדת