דג-פייק ויטאטה-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיvittata Crenicichla
שם עבריפייק ויטאטה
שם לועזיCrenicichla vittata
מיקום גיאוגרפיפרגוואי, אורוגוואי
כללי פייקס שוכנים אגמים מתוקים, נחלים, נהרות ובריכות של רוב נהרות האמזונס, אך יש מינים רבים למצוא ונצואלה קולומביאני בצפון של אמזון. ביסודו של דבר, הם מצויים ממזרח האנדים, מהאי טרינידד בצפון לאזור סביב האזור הארגנטיני ריו נגרו, מעט מצפון פטגוניה.
תנאי האקווריוםעם אבנים וצמחים
הבחנה בין המיניםלא נראה הבדלים מזעריים בין המינים מין זה.
גודל פוטנציאלי14 ס"מ
תזונהבשרי
מזגשקט ורגוע
רבייההפייק ויטאטה אמורה להטיל ביצים דבק שלהם למקום שבו יהיה לך קשה לראות. הנקבה היא האחראית לטיפול ביצים הזכר שומרים את השטח מיידית נגד פולשים.הביצים בוקעות בתוך כ - 3-4 ימים ואת ומטגנים שוחים חופשי בעוד 3-4 ימים, תלוי בטמפרטורה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנדיר
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
כותבאוהד גל
כמות צפיות5557
קישור לפרופיל
תמונות נוספות