דג-פייק סקוטי-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם עבריפייק סקוטי
שם לועזיCrenicichla scotti
מיקום גיאוגרפיבאורוגוואי,ברזיל
כלליזה היה המיובאים לתוך אירופה בשנת 1996. ייבוא הראשון הידוע של הדגימה לחיות בתוך ארה"ב היה בשנת 1997 על ידי מארק סמית קליפורניה דגם זה תחת בעלי עדין שלי. באקווריום, הוא גדל מהר בתיאבון רב - ההתלהבות שלו לאוכל (אפילו כדורי) מזכירה את אוסקר משותפת, עם זאת לעיתים קרובות לטעות אצבעות סמוך פירור של מזון.פייק סקוטי
תנאי האקווריוםשיהיה באקוריום שורשים כמו בבית הגידול
הבחנה בין המיניםקשה
גודל פוטנציאלי12 ס"מ
תזונהבשרי
מזגשקט ורגוע
רבייהלאחר צמד נוצר.הנקבה טטיל ביצים במיקום מבודד.הנקבה היא האחראית לטיפול ביצים הזכר השומרים באזור מיידית נגד מסיגי גבול.הביצים בוקעות בתוך כ - 3-4 ימים ואת ומטגנים שוחים חופשי בעוד 3-4 ימים, תלוי בטמפרטורה. מטגנים הם די גדולים וניתן להאכיל שזה עתה בקעו שרימפס מלח מיד.הצמיחה שלהדג היא מהירה מאוד אם לא הפרדה לפי גודל, קניבליזם יכול להוביל יחס המין מוטה מאוד.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנדיר
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
כמות צפיות4848
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
פייק סקוטי
ציקליד חנית מסוג פייק סקוטי