דג-פיקולטיה ויטאטה-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיPeckoltia vittata
שם עבריפיקולטיה ויטאטה
שם לועזיPeckoltia vittata ,L015
מיקום גיאוגרפיברזיל (Rio Negro)
כלליהפיקולטיה ויטאטה שייך למשפחת הלוריקרדיאה. הוא כמעט ואינו פעיל במשך היום ורוב היום נמצא במערות , חורים ומקומות מוצלים האקווריום. במהלך הלילה הם יוצאים החוצה לחיפש מזון.
תנאי האקווריוםאת הפיקולטיה ויטאטה יש לשכן האקווריום של 60 ס"מ לפחות.רוב סוגי המים מתאימים להם ממים חומציים ורכים עד מים קשים עם בסיסיות קלה.יש לספק באקווריום מקומות מסתור וגזעיים. מומלץ ליצור במים זרמים ולדאוג לחימצון טוב של המים.
הבחנה בין המיניםלזכר יש זיפים על הראש ועל הקרניים הראשונות של סנפירי החזה.
גודל פוטנציאלי12 ס"מ
תזונההפיקולטיה ויטאטה אוכל כל. למרות זאת הוא מעדיף תפריט בשרי למרות שיאכל גם מזון צמחי. ניתן להאכיל בטבליות על בסיס אצות,אצות נורי וירקות טריים כמו חסה,קישוא וטרד.
דג זה אינו אוכל אצות מוצלח.
שותפים לאקווריוםכל הדגים הטרופים השקטים המתאימים לתנאי המים.
אם דג זה נעשה מעט טריטוריאלי יש לספק שטח של כ-30 סמ"ר לכל פרט.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינישקט ורגוע
רבייההפיקולטיה ויטאטה מתרבה במים רכים וחומציים.יש לספק כדים או מערה אחרת מכיוון שדג זה מטיל במערות וחורים.כאשר מועבר זוג לרבייה מומלץ לדאוג לחימצון טוב של המים.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנראה לעיתים
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH2 עד 20
קושי גידולקל
כותבarik
כמות צפיות7522
קישור לפרופיל
תמונות נוספות