דג-פיקוק בלו ניאון-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיAulonocara stuartgranti (Hai Reef)
שם עבריפיקוק בלו ניאון
שם לועזיBlue Neon Peacock
מיקום גיאוגרפיאגם מלאווי, בחלקו הטנזני של האגם, בשונית האי ריף.
כלליהבלו ניאון הינו דג למין הסטיוארטגרנטי, למין זה 4 וואריאציות גיאוגרפיותף בעוד הוואריאציה מהאי ריף היהנ הכי פופולרית. הבלו ניאון הם הדגים הכי פופולריים מבין כל וואריאציות הסטיוארטגרנטי. דגים אלו זכו לפופולריות עצומה ברחבי העולם.
דגים אלו בעלי ראש כחול, סנפירי גב ושת כחולים, בעוד ששאר הגוף וסנפיר הזנב צהובים.
וואריאציות המין סטיוארטגרנטי (stuartgranti) נקראות על שם החוקר הנודע סטיוארט גרנט, אשר מתגורר כמעט בקביעות באגם מלאווי ובעל חברת יצוא מן האגם הקרויה על שמו. מדובר בדגים שמאכלסים את חופי מצפונו ועד דרומו, בסה"כ 21 וואריאציות גיאוגרפיות שונות למין אחד. האגם, בעלי שמות ידועים כמו בלו ניאון, כתף אדומה אולונוקרה סטבני ופיקוק סאן שיין.
פיקוק בלו ניאון
תנאי האקווריוםיש לספק אקווריום של 200 ליטר ומעלה עם סביבה חולית ומספר סלעים.
הבחנה בין המיניםקלה, הזכרים צבעוניים והנקבות אפורות.
גודל פוטנציאלי15 ס"מ
תזונהבטבע ניזון מחסרי חוליות.
יש לספק תזונה בשרית.
שותפים לאקווריוםפיקוקים אחרים והפלוכרומינים רגועים.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינינוטה לתוקפנות
רבייהדוגר ר פה פוליגמי. יש לדאוג לאקווריום של 200 ליטרים ומעלה. יש לדאוג ליחס של 4 נקבות לכל זכר. הדגים מגיעים לבגרות מינית סביב גיל של 12 חודשים. משך הדגירה בפה יהיה כ21-24 ימים ולאחר מכן הנקבה תפלוט את הדגיגים ותחזירם לפה לסירוגין במהלך שלושת הימים הראשונים שלאחר הפליטה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנדיר. בתחילת 2009 שני יבואנים התחילו להביא דג זה הישר מהטבע.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH12 עד 20
קושי גידולקל
כותבSpitFire
כמות צפיות8317
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
פיקוק בלו ניאון
פיקוק בלו ניאון